☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
České a Slovenské
> Emo?! Aneb Jak To Je Doopravdy... > Aneb Topic Jako Stvoreny Pro Soba
1
2
3
8
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 2134
Replies: 73
Track Topic
MrReaper
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold
:
1,116.00
#1
Apr 4 2008 06:49am
Tady je video ktere me zase jednou rozesmalo a pripomelo mi nasi mensinovovetsinovou kumpanii...
http://www.stream.cz/video/39/58381-fenomen-emo
"Být EMO znamená být silně emotivně založený, poslouchat emotivní hudbu a mít nějakou tu 'dark image'."
Jelikož podle tohoto jsem EMO tak bych rád věděl co si o EMO myslíte
ghetofu
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold
:
9.00
#2
Apr 4 2008 09:40am
Ja si myslim že SOB je EMO.
ghetofu
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold
:
9.00
#3
Apr 4 2008 09:47am
Quote (ghetofu @ Fri, Apr 4 2008, 04:40pm)
Ja si myslim že SOB je EMO.
http://www.stream.cz/video/8/50920-emo-vlog
na tohle koukni...tohle je pravy EMO jako sob
edit: sorry tohle mel byt edit ~~
This post was edited by ghetofu on Apr 4 2008 09:47am
Leri
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold
:
10,492.50
#4
Apr 4 2008 09:49am
tyjo tamta holka kterou o blekali, okdud ja ji znam.... nebyla treba ve vyvolenych nebo nekde tak?
Killer111
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
#5
Apr 4 2008 09:50am
ať je sob jakýkoli podivín, tak emo nejni
Log_in
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold
:
0.00
#6
Apr 4 2008 09:52am
Quote (ghetofu @ Fri, Apr 4 2008, 03:40pm)
Ja si myslim že SOB je EMO.
uz si to mysli 2 lidi
Dieoncommand
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold
:
155.00
#7
Apr 4 2008 10:07am
chudak chalan
MrReaper
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold
:
1,116.00
#8
Apr 4 2008 10:18am
Quote (ghetofu @ Fri, 4 Apr 2008, 16:47)
http://www.stream.cz/video/8/50920-emo-vlog
na tohle koukni...tohle je pravy EMO jako sob
tak to je rozbíječka
všichni emaři jsou velbloudi !!
vanys
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold
:
202.00
#9
Apr 4 2008 10:25am
Quote (MrReaper @ Fri, Apr 4 2008, 04:18pm)
tak to je rozbíječka
všichni emaři jsou velbloudi !!
to je proto aby jim ten poustni pisek nelital do oci
Sobcz
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold
:
10,388.99
#10
Apr 4 2008 11:15am
http://www.youtube.com/watch?v=ziLs0Mraa64
todle me slozilo.
Go Back To
České a Slovenské
Topic List
1
2
3
8
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact