d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > čau Lidi Neměl By Někdo Free Věci Nebo Fg? > Ahoj
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3
Joined: Mar 5 2008
Gold: 0.00
Apr 3 2008 01:41pm
jsem nový v diablo 2 lod , neměl by někdo free fg? jestli jo děkuju všem
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Apr 3 2008 02:03pm
1) zapis se tady: http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=6890915&f=264&st=250
2) realm/core?
3) begging is not allowed = škemrání není povoleno... ale to je celkem fuk tady na tom foru stejne dostavaji na prdel temer vsechny pravidla
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Apr 3 2008 02:14pm
jj.. a na free fg sere pes
Go Back To České a Slovenské Topic List
Closed New Topic New Poll