Quote (Runn3r @ Thu, Apr 3 2008, 05:03pm)
Mnoo ja jsem to teď začal hrát a nemužu si to vynachválit

strasně dobra grafika na mmorpg (pro mě),velký svět hodně lidí.

tak co ?

strasně dobra grafika na mmorpg (pro mě),velký svět hodně lidí.

tak co ?
uhh uhhhu uhhhhhhu strasne dobra grafika nechtej me rozesmat .. zahraj si lineage to je dobra grafika ne Gw sracka nejvetsi nic proti ale proste suck