d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Hraje Tu Nekdo Gw?
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Apr 3 2008 11:03am
Mnoo ja jsem to teď začal hrát a nemužu si to vynachválit tongue.gif strasně dobra grafika na mmorpg (pro mě),velký svět hodně lidí. smile.gif tak co ? wink.gif
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Apr 3 2008 11:14am
asi ne sad.gif
dia 4evah

This post was edited by hero_cz on Apr 3 2008 11:14am
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Apr 3 2008 11:18am
Quote (Runn3r @ Thu, Apr 3 2008, 06:03pm)
Mnoo ja jsem to teď začal hrát a nemužu si to vynachválit tongue.gif strasně dobra grafika na mmorpg (pro mě),velký svět hodně lidí. smile.gif tak co ? wink.gif


budes sklamany, hra velmi rychlo "konci" a dostanes sa do stadia ked sa budes hooodne nudit.
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Apr 3 2008 11:31am
chtel jsem ale kdyz to hrajes tak na to seru -,-
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Apr 3 2008 01:30pm
Quote (Karbec @ Thu, Apr 3 2008, 06:31pm)
chtel jsem ale kdyz to hrajes tak na to seru -,-


je pobavil si mě tongue.gif

nn ta hra mě baví dosti tongue.gif a to hraju 24/7 ;D
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Apr 3 2008 02:06pm
Quote (hero_cz @ Thu, 3 Apr 2008, 18:14)
asi ne sad.gif
dia 4evah


vouch
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Apr 4 2008 01:23am
Koupil sem si základní + datáč, mám to sice nainstolavané ale hraju tak hodinu za 2 měsíce biggrin.gif Nějak mě to nechytlo no..
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Apr 4 2008 02:11pm
Quote (weeble @ Thu, Apr 3 2008, 05:18pm)
budes sklamany, hra velmi rychlo "konci" a dostanes sa do stadia ked sa budes hooodne nudit.


nevim no já hral eště ty basic a i v tom stadiu ave všech arenách je t nice ale potřebuješ na to hodně ramek ale je pravda že po půl roce to může omrzet
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Apr 5 2008 09:54am
Quote (Runn3r @ Thu, Apr 3 2008, 05:03pm)
Mnoo ja jsem to teď začal hrát a nemužu si to vynachválit tongue.gif strasně dobra grafika na mmorpg (pro mě),velký svět hodně lidí. smile.gif tak co ? wink.gif


strasně dobra grafika na mmorpg (pro mě),velký svět hodně lidí. smile.gif tak co ?

uhh uhhhu uhhhhhhu strasne dobra grafika nechtej me rozesmat .. zahraj si lineage to je dobra grafika ne Gw sracka nejvetsi nic proti ale proste suck biggrin.gif
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Apr 5 2008 10:17am
Quote (Nipik @ Sat, Apr 5 2008, 04:54pm)
strasně dobra grafika na mmorpg (pro mě),velký svět hodně lidí. smile.gif tak co ? 

uhh uhhhu uhhhhhhu strasne dobra grafika nechtej me rozesmat .. zahraj si lineage to je dobra grafika ne Gw sracka nejvetsi nic proti ale proste suck biggrin.gif


osobne sa mi grafika gw pacila viac ako lineage

ale content>grafika
Go Back To České a Slovenské Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll