d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Bowazon ... Pvm
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 509
Joined: Apr 26 2007
Gold: 126.38
Mar 28 2008 09:18am
cus lidi,

chcu delat bow amu PvM - a hlavne pro Thornu. Mam strafe na max ale Baala na hell jenom ukecavam sad.gif Kamos rikal ze na bossy je lepsi jab ?!?
Ma pravdu nebo je nejakej skil lepsi ?
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Mar 28 2008 09:21am
Quote (jirun @ Fri, Mar 28 2008, 04:18pm)
cus lidi,

chcu delat bow amu PvM - a hlavne pro Thornu. Mam strafe na max ale Baala na hell jenom ukecavam  sad.gif  Kamos rikal ze na bossy je lepsi jab ?!?
Ma pravdu nebo je nejakej skil lepsi ?


Help topic here

This post was edited by Runn3r on Mar 28 2008 09:21am
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 138,690.88
Mar 28 2008 11:08am
Quote (jirun @ Fri, 28 Mar 2008, 16:18)
cus lidi,

chcu delat bow amu PvM - a hlavne pro Thornu. Mam strafe na max ale Baala na hell jenom ukecavam sad.gif Kamos rikal ze na bossy je lepsi jab ?!?
Ma pravdu nebo je nejakej skil lepsi ?


bow potrebuje hodne OW a CB na bosy


pokud jsi bowka, tak jab smile.gif
Member
Posts: 509
Joined: Apr 26 2007
Gold: 126.38
Mar 28 2008 01:34pm
Quote (undead_lord @ Fri, 28 Mar 2008, 17:08)
bow potrebuje hodne OW a CB na bosy


pokud jsi bowka, tak jab smile.gif


mam jen gore ale ten jab ne cry3.gif .. njn neva necham ji cipnout a noch mal
diky za radu
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Mar 29 2008 05:22am
Quote (jirun @ Fri, Mar 28 2008, 04:18pm)
cus lidi,

chcu delat bow amu PvM - a hlavne pro Thornu. Mam strafe na max ale Baala na hell jenom ukecavam sad.gif Kamos rikal ze na bossy je lepsi jab ?!?
Ma pravdu nebo je nejakej skil lepsi ?


aby byla silna potrebuje dobre veci

faith/wf/forti ap ...
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Mar 29 2008 05:27am
Quote (Rakiii @ Sat, 29 Mar 2008, 12:22)
aby byla silna potrebuje dobre veci

faith/wf/forti ap ...


este merce s pride +might
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Mar 29 2008 05:42am
Quote (hero_cz @ Sat, 29 Mar 2008, 12:27)
este merce s pride +might


ehm... mozna jsem blazen, ale podle me je lepsi wf + merc s faith...
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold: 80.00
Warn: 10%
Mar 30 2008 03:16am
Quote (MrReaper @ Sat, Mar 29 2008, 11:42am)
ehm... mozna jsem blazen, ale podle me je lepsi wf + merc s faith...


to musim dosvedcit - nejses blazen hele xD , hral jsem pvm amu s wf + faith na mercovi a pak je totalni rakvo..
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Mar 30 2008 11:43am
wf+forti a might merc s pride daji lepsi vysledky u strafe pri zachovani 2fpa rychlosti

This post was edited by Rakiii on Mar 30 2008 11:44am
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Mar 30 2008 12:35pm
Quote (Rakiii @ Sun, 30 Mar 2008, 18:43)
wf+forti a might merc s pride daji lepsi vysledky u strafe pri zachovani 2fpa rychlosti


ja nevim, ale me strafe na pvm moc nesedi, pokud vytahnes solidni fpa tak jsou podle me lepsi multi... ale to asi zalezi na osobnich preferencich...
Go Back To České a Slovenské Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll