Quote (fifky-OVA @ Wed, 26 Mar 2008, 16:12)
Turnaj v basketu.. nakonec jsme skoncili 3. coz byl docela uspech jelikoz jsme jeli bez tri 90tek kteri meli repre..
ten lustr mam doma

jinak gz to je pekny, bratranek hraje basket..
btw westside? ^^
This post was edited by Karbec on Mar 26 2008 08:46am