d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > -- Zacinam Hrat Lineage 2 -- > Prosim O Par Info
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Mar 18 2008 01:01pm
vim, ze je tu o tom topic.


lineage jsem kdysi hraval, kdyz byla c4 a tusim i kousek c5, ale tim si nejsme jistej smile.gif

chtel bych se poptat po nejakem serveru, kde je nejaky normalni rate, nechci zadny pvp, kde mas lvl 7x za 1 den, proste neco pomalejsiho, ale nechci 1x rate smile.gif

nejaky odkaz a pokud by to slo, tak jelsti by me mohl nejak malinko zalozit. napr pugy, ci tak smile.gif

char mam jasny, co chc hrat, tkaze o tom mluvit nemusite smile.gif
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Mar 18 2008 01:29pm
no ja taky o rozjezdu zacinam premejslet, ale hledam server kde se chysta wipe

ja sem hral http://www.supremel2.com/ ,sou tam strasny noliferi, mam tam SwS asi na 68, takze bych te moh zalozit nakyma vecma jestli si jeste vzpomenu na heslo smile.gif

This post was edited by pugacov on Mar 18 2008 01:33pm
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Mar 18 2008 01:30pm
Quote (pugacov @ Tue, Mar 18 2008, 07:29pm)
no ja taky o rozjezdu zacinam premejslet, ale hledam server kde se chysta wipe


pojd na icq pugy.
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Mar 18 2008 04:03pm
na www.lineage.cz
je pár serverů
jeden je dark elmore má 25 rate což je pěkné ale vim co mi 100% nebaví sou přestupáky

osobně tam kde sem hral předtim bylo realný udělat 3x80 za den možná při top speedu 4
ale ted je to ohodne dýl páč tam byly buglý giant slavove v necro
zabijeni z nice itemama 10min davali tak až 100 dmg při def 1200
a na 79 lvlu dával jedne kill 20%
na 60 v parte 70 pak 75 pak 77
ale nevim mě omrzelo to že se těžký získavat money a byly tam ceny hustý
dynasty wep 300m jedna S ench wep 50m jeden a armor 30m
a jeden mob dával v pruměru skoro 2m tak bylo to těžký safe bylo +5
ale po tom co mi rupla dynasty blade +17 s kterou sem měl z titankou trpkou a s buffama od buffera npc<ofc frenzy zealot,a dye> vložené 17,3k biggrin.gif
baiuma stizeny jak se uprgradoval tak před měsícem sem si dal sám za 2-3hodiny


možná kde byste někde hráli tak bych se asi přidal ale 25 rate se mi zdá pěkný tam kde sme byl, byl 200x
pro mě bylo asi nej 25rate a přestupaky u kočky biggrin.gif

This post was edited by Lua on Mar 18 2008 04:04pm
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Mar 18 2008 04:04pm
já ne.
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Mar 18 2008 04:58pm
Quote (Lua @ Tue, Mar 18 2008, 10:03pm)
na www.lineage.cz
je pár serverů
jeden je dark elmore má 25 rate což je pěkné ale vim co mi 100% nebaví sou přestupáky

osobně tam kde sem hral předtim bylo realný udělat 3x80 za den možná při top speedu 4
ale ted je to ohodne dýl páč tam byly buglý giant slavove v necro
zabijeni z nice itemama 10min  davali tak až 100 dmg při def 1200
a na 79 lvlu dával jedne kill 20%
na 60 v parte 70 pak 75 pak 77
ale nevim mě omrzelo to že se těžký získavat money a byly tam ceny hustý
dynasty wep 300m jedna S ench wep 50m jeden a armor 30m
a jeden mob dával v pruměru skoro 2m tak bylo to těžký safe bylo +5
ale po tom co mi rupla dynasty blade +17 s kterou sem měl z titankou trpkou a s buffama od buffera npc<ofc frenzy zealot,a dye> vložené 17,3k biggrin.gif
baiuma stizeny jak se uprgradoval tak před měsícem sem si dal sám za 2-3hodiny


možná kde byste někde hráli tak bych se asi přidal ale 25 rate se mi zdá pěkný tam kde sme byl, byl 200x
pro mě bylo asi nej 25rate a přestupaky u kočky biggrin.gif



ja chci mensi, tak kolem 5...
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Mar 18 2008 05:24pm
Quote (Sentinel4 @ Tue, Mar 18 2008, 10:58pm)
ja chci mensi, tak kolem 5...


tak to se spíše dělaj 8čky ale 5tky sme taky viděl
kdybyste našli takovýhle tak bych zahral ale podmínka jsou minimálně 1a2 přetup prez kočičku biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Add Reply New Topic New Poll