na www.lineage.cz
je pár serverů
jeden je dark elmore má 25 rate což je pěkné ale vim co mi 100% nebaví sou přestupáky
osobně tam kde sem hral předtim bylo realný udělat 3x80 za den možná při top speedu 4
ale ted je to ohodne dýl páč tam byly buglý giant slavove v necro
zabijeni z nice itemama 10min davali tak až 100 dmg při def 1200
a na 79 lvlu dával jedne kill 20%
na 60 v parte 70 pak 75 pak 77
ale nevim mě omrzelo to že se těžký získavat money a byly tam ceny hustý
dynasty wep 300m jedna S ench wep 50m jeden a armor 30m
a jeden mob dával v pruměru skoro 2m tak bylo to těžký safe bylo +5
ale po tom co mi rupla dynasty blade +17 s kterou sem měl z titankou trpkou a s buffama od buffera npc<ofc frenzy zealot,a dye> vložené 17,3k

baiuma stizeny jak se uprgradoval tak před měsícem sem si dal sám za 2-3hodiny
možná kde byste někde hráli tak bych se asi přidal ale 25 rate se mi zdá pěkný tam kde sme byl, byl 200x
pro mě bylo asi nej 25rate a přestupaky u kočky
This post was edited by Lua on Mar 18 2008 04:04pm