vcera jsme s luou hrali prez ip 1vs1 a napadlo nas, ze by bylo dobre zkusit shenat vice lidi a hrat tvt
hralo by se s t pravidly tady odsud
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=15490782&f=268hrajem vetsinou vecer/v noci
Jinak doufam, ze jirkar, raketa, undead potazmo okp atd nebudou nadavat, ze to jsou hrozna pravidla atd.
pripadn zajemci mi napiste pm, nebo na icq.
Chary musi byt hotove legit, ne zadne veci +10 skills atd... kdyby nekdo nemel char a chtel jen zkusit, muzu mu nejaky poslat, aby se snim nemusel delat.
This post was edited by Sentinel4 on Mar 14 2008 04:55am