d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > -- Tvt/1vs1 Prez Ip -- > Vice Uvnitr
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Mar 14 2008 04:55am
vcera jsme s luou hrali prez ip 1vs1 a napadlo nas, ze by bylo dobre zkusit shenat vice lidi a hrat tvt

hralo by se s t pravidly tady odsud
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=15490782&f=268

hrajem vetsinou vecer/v noci

Jinak doufam, ze jirkar, raketa, undead potazmo okp atd nebudou nadavat, ze to jsou hrozna pravidla atd.

pripadn zajemci mi napiste pm, nebo na icq.

Chary musi byt hotove legit, ne zadne veci +10 skills atd... kdyby nekdo nemel char a chtel jen zkusit, muzu mu nejaky poslat, aby se snim nemusel delat.

This post was edited by Sentinel4 on Mar 14 2008 04:55am
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Mar 14 2008 05:39am
Quote (Sentinel4 @ Fri, Mar 14 2008, 11:55am)
vcera jsme s luou hrali prez ip 1vs1 a napadlo nas, ze by bylo dobre zkusit shenat vice lidi a hrat tvt

hralo by se s t pravidly tady odsud
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=15490782&f=268

hrajem vetsinou vecer/v noci

Jinak doufam, ze jirkar, raketa, undead potazmo okp atd nebudou nadavat, ze to jsou hrozna pravidla atd.

pripadn zajemci mi napiste pm, nebo na icq.

Chary musi byt hotove legit, ne zadne veci +10 skills atd... kdyby nekdo nemel char a chtel jen zkusit, muzu mu nejaky poslat, aby se snim nemusel delat.


legit charu mam plno smile.gif ale ty me tam urcite nebudes chtit smile.gif
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,195.88
Mar 14 2008 05:48am
Quote (ghetofu @ Fri, 14 Mar 2008, 12:39)
legit charu mam plno smile.gif ale ty me tam urcite nebudes chtit smile.gif


urcite bude. Pokud se vy dva nezacnete zase hadat jestli je bob marlej nigger nebo negr ...

proti pravidlum nic nemam, kdo chce, tak at hraje biggrin.gif
tedka jsem zacal hrat taky ladder

jinak jaky chary mas pripraveny?
udelej mi pls kdyz tak es fb sorcku smile.gif
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Mar 14 2008 05:59am
ghetto muzes. jeslti chces hrat, muzes. a undeate, esku mam, mam nekde i mb a pak i klasickej ladder build smile.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Mar 14 2008 07:08am
jako jps rulles přednostně ale i po domluvě by šlo někdy udělat klidně i ep
nevim jak to udělame stím BB a BT viky mě to prostě příde jak ladder lepší než nl s L pravidlama wink.gif
osobně bb bt jsou dvě věci co odsuzuju jinak ostatní ěci typu cat eye se starýma statama se mi zdaj good wink.gif

jako včera byla prdel až na to že hoty no nwm inferna by byly lepší to se dá doladit

pokud by někdo neměl HE nebo reapův item pack na HE tak můžete říct dam to na net a stáhnete

výhodou si ty perf věci nevýho je v tom že někdo musí mít veřejnou ip což mam biggrin.gif

takže lidi co moc pvp neumí si to můžou sehnat a nachytat skilly biggrin.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Mar 14 2008 08:26am
Quote (Lua @ Fri, 14 Mar 2008, 14:08)
jako jps rulles přednostně ale  i po domluvě by šlo někdy udělat klidně i ep
nevim jak to udělame stím  BB a BT viky mě to prostě příde jak ladder lepší než nl s L pravidlama wink.gif
osobně bb bt jsou dvě věci co odsuzuju jinak ostatní ěci typu cat eye  se starýma statama se mi zdaj good wink.gif

jako včera byla prdel až na to že hoty no nwm inferna by byly lepší to se dá doladit

pokud by někdo neměl HE nebo reapův item pack na HE tak můžete říct dam to na net a stáhnete

výhodou si ty perf věci  nevýho je v tom že někdo musí mít veřejnou ip což mam biggrin.gif

takže lidi co moc pvp neumí si to můžou sehnat a nachytat skilly biggrin.gif


imho jedinej tady neumíš pvp ty kámo xD

Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 14 2008 08:35am
Quote (st3pix @ Fri, Mar 14 2008, 02:26pm)
imho jedinej tady neumíš pvp ty kámo xD


ja taky neumim smile.gif
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Mar 14 2008 09:45am
k tem pravidlum se vyjadrovat nebudu - pride mi to porad jako pub, kterej budou hrat "normalni lidi" ..................

takovy tvt bych nekdy mozna zasel.. ale momentalne only 09 ep.
Member
Posts: 1,764
Joined: Jan 11 2008
Gold: 0.00
Mar 14 2008 06:25pm
Quote (ghetofu @ Fri, Mar 14 2008, 11:39am)
legit charu mam plno smile.gif ale ty me tam urcite nebudes chtit smile.gif


Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Mar 15 2008 02:35am
Quote (Lua @ Fri, 14 Mar 2008, 14:08)
pokud by někdo neměl HE nebo reapův item pack na HE tak můžete říct dam to na net a stáhnete

ehm? muj item pack? ja daval neco takovyho do obehu? laugh.gif mozna jsem ho daval Heruovi, ale jinak? biggrin.gif

Go Back To České a Slovenské Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll