Jsem v bezvýchodné situaci

Nemám co dělat, mám před maturitou a příjmačkama, začal jsem se nudit.
Člověk by si řekl: Musím se učit!!!
No jo, ale to neni tak snadný......
Otevřu něco, třeba otázky do čestiny, tak že si to budu číst, pak začnu přemýšlet a nad Míšou, nad tím, že bych šel na šluka a je to v hajzlu.
Co mám dělat?