d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Když Neni Co Hrat A Diablo Uz Nebavi, Drogy Nejsou > A Alkohol Zdrazuju A Kourit Jsem Prestal
1237Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Mar 9 2008 03:11pm
Jsem v bezvýchodné situaci sad.gif
Nemám co dělat, mám před maturitou a příjmačkama, začal jsem se nudit.
Člověk by si řekl: Musím se učit!!!
No jo, ale to neni tak snadný......
Otevřu něco, třeba otázky do čestiny, tak že si to budu číst, pak začnu přemýšlet a nad Míšou, nad tím, že bych šel na šluka a je to v hajzlu.
Co mám dělat?
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Mar 9 2008 03:18pm
ted byva vcelku krasne smile.gif zbal se a bez nekam ven smile.gif do prirody smile.gif
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Mar 9 2008 03:19pm
zacina to dobre, pokracuj, treba se z toho neco vyklube wink.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Mar 9 2008 03:21pm
Quote (Sebasti @ Sun, Mar 9 2008, 10:19pm)
zacina to dobre, pokracuj, treba se z toho neco vyklube wink.gif


ja byl dneska na prochazce par kilaku smile.gif na mestskych skalach smile.gif tam jsem si sedl zapalil jsem si cigo .) udelal photo smile.gif pak jsem se zhulil a kochal se prirodou smile.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 9 2008 03:29pm
Quote (ghetofu @ Sun, Mar 9 2008, 10:21pm)
ja byl dneska na prochazce par kilaku smile.gif na mestskych skalach smile.gif tam jsem si sedl zapalil jsem si cigo .) udelal photo smile.gif pak jsem se zhulil a kochal se prirodou smile.gif


nostalgie .)
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Mar 9 2008 03:47pm
najdi si pipku wink.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Mar 9 2008 05:15pm
ser naučení život ti neuteče biggrin.gif
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Mar 9 2008 05:17pm
kill yourself em0
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Mar 9 2008 05:27pm
Quote (Dieoncommand @ Mon, 10 Mar 2008, 00:17)
kill yourself em0


ty si cely emo
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Mar 10 2008 04:59am
dyť maturita a většina přijímaček jsou až za dva tři měsíce... jestli nejseš FUKIN DUMBASS, tak ti na učení stačí tak max měsíc...

pař na kompu
najdi si slečnu
lep modýlky letadýlek
Go Back To České a Slovenské Topic List
1237Next
Add Reply New Topic New Poll