Quote (Karbec @ Thu, 28 Feb 2008, 18:29)
divnej ten sig..
napicu font
Vouch, karbec má dycky pravdu
Quote (Armit4ge @ Thu, 28 Feb 2008, 18:36)
hehe rusher socku mam taky, ale spíš bych potřeboval někoho do pvp týmu ^ samozřejmě někoho kdo má dobrej eq $$$ ! Nevím jak je to na lodu ale tady je dobrej PVP eq docela drahej

V současný době mám kompletní SVS sosnu fb vs cold build ale i vs fb nebo light sorc není špatná
Dělám na Necrovi už je skoro hotovej chybí jen jeden ring a botky :>
potřebuji někoho s barbem (za ty já nehraju jen travi barba mám)
LoD GF baba je ti asi k ničemu, co?