d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Hraje Tu Nekdo I Classic?! > To By Mě Zajímalo :)
1239Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 1,164
Joined: Dec 24 2007
Gold: 34.50
Feb 28 2008 03:32am
Já totiž nemám ani LoD cd smile.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Feb 28 2008 05:20am
Quote (Armit4ge @ Thu, 28 Feb 2008, 10:32)
Já totiž nemám ani LoD cd smile.gif


co já vim, tak esantin má nějakej classic char
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,195.88
Feb 28 2008 07:46am
par lidi tu ma classic chary, ale prevazne jenom na rushe.

esantin
hero_cz
ja
a spol.
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Feb 28 2008 10:32am
já mam rusherku, ale už nerushuju, jinak taky hraje classic firebird_cz má i jiný chary než rusherku.
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Feb 28 2008 11:29am
Quote (Esantin @ Thu, 28 Feb 2008, 18:32)
já mam rusherku, ale už nerushuju, jinak taky hraje classic firebird_cz má i jiný chary než rusherku.


divnej ten sig..
napicu font

This post was edited by Karbec on Feb 28 2008 11:29am
Member
Posts: 1,164
Joined: Dec 24 2007
Gold: 34.50
Feb 28 2008 11:36am
hehe rusher socku mam taky, ale spíš bych potřeboval někoho do pvp týmu ^ samozřejmě někoho kdo má dobrej eq $$$ ! Nevím jak je to na lodu ale tady je dobrej PVP eq docela drahej smile.gif

V současný době mám kompletní SVS sosnu fb vs cold build ale i vs fb nebo light sorc není špatná
Dělám na Necrovi už je skoro hotovej chybí jen jeden ring a botky :>
potřebuji někoho s barbem (za ty já nehraju jen travi barba mám)


This post was edited by Armit4ge on Feb 28 2008 11:37am
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Feb 28 2008 11:57am
Quote (Karbec @ Thu, 28 Feb 2008, 18:29)
divnej ten sig..
napicu font


Vouch, karbec má dycky pravdu

Quote (Armit4ge @ Thu, 28 Feb 2008, 18:36)
hehe rusher socku mam taky, ale spíš bych potřeboval někoho do pvp týmu ^  samozřejmě někoho kdo má dobrej eq $$$ ! Nevím jak je to na lodu ale tady je dobrej PVP eq docela drahej smile.gif

V současný době mám kompletní SVS sosnu fb vs cold build ale i vs fb nebo light sorc není špatná
Dělám na Necrovi už je skoro hotovej chybí jen jeden ring a botky :>
potřebuji někoho s barbem (za ty já nehraju jen travi barba mám)


LoD GF baba je ti asi k ničemu, co? biggrin.gif
Member
Posts: 1,164
Joined: Dec 24 2007
Gold: 34.50
Feb 28 2008 12:09pm
Quote (st3pix @ Thu, Feb 28 2008, 05:57pm)
LoD GF baba je ti asi k ničemu, co? biggrin.gif


hádej ^^
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Feb 28 2008 12:35pm
Quote (Karbec @ Thu, Feb 28 2008, 05:29pm)
divnej ten sig..
napicu font


lol ty ho mas sice upravenej jinak uplne na hovno... fiftik ja cip a vis o nem hovinko laugh.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Feb 28 2008 12:47pm
Quote (Black_WoH @ Thu, Feb 28 2008, 07:35pm)
lol ty ho mas sice upravenej jinak uplne na hovno... fiftik ja cip a vis o nem hovinko laugh.gif


fiftik hraje rock ne ? bangin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
1239Next
Closed New Topic New Poll