Quote (Sobcz @ Thu, 21 Feb 2008, 21:22)
EGY (09:01 PM) :
sobzor postni to ty cas a misto. Je to v "čekárně"
EGY (09:01 PM) :
v přícný 6
EGY (09:01 PM) :
nad karlakem
No vyzvednem Luala na hlaváku a pojedem tam .. takže někdy hm .. po šestý... pište si dyžtak vo mobil dokud můžete ... kdo nepříde budou mu utrhnuty koule - ale to už bylo jednou avizováno.
nebylo by lepsi stanovit nekde nejakej sraz jako posledne? ~~