d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Finalni Verze > Novej Topic Aby Ste To Neprehlidli
1237Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Feb 21 2008 02:22pm
EGY (09:01 PM) :
sobzor postni to ty cas a misto. Je to v "čekárně"
EGY (09:01 PM) :
v přícný 6
EGY (09:01 PM) :
nad karlakem

No vyzvednem Luala na hlaváku a pojedem tam .. takže někdy hm .. po šestý... pište si dyžtak vo mobil dokud můžete ... kdo nepříde budou mu utrhnuty koule - ale to už bylo jednou avizováno.
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Feb 21 2008 02:34pm
Quote (Sobcz @ Thu, 21 Feb 2008, 21:22)
EGY (09:01 PM) :
sobzor postni to ty cas a misto. Je to v "čekárně"
EGY (09:01 PM) :
v přícný 6
EGY (09:01 PM) :
nad karlakem

No vyzvednem Luala na hlaváku a pojedem tam .. takže někdy hm .. po šestý... pište si dyžtak vo mobil dokud můžete ... kdo nepříde budou mu utrhnuty koule - ale to už bylo jednou avizováno.


m\ se muzem sejit na hurce k?^^
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Feb 21 2008 04:12pm
Quote (hero_cz @ Thu, Feb 21 2008, 09:34pm)
m\ se muzem sejit na hurce k?^^


jj nejspis kolem 17:20 na Hurce.. zavolam ti vcas wink.gif
Member
Posts: 9,218
Joined: Jul 17 2007
Gold: 24,424.00
Feb 21 2008 04:39pm
Quote (Sobcz @ Thu, 21 Feb 2008, 21:22)
EGY (09:01 PM) :
sobzor postni to ty cas a misto. Je to v "čekárně"
EGY (09:01 PM) :
v přícný 6
EGY (09:01 PM) :
nad karlakem

No vyzvednem Luala na hlaváku a pojedem tam .. takže někdy hm .. po šestý... pište si dyžtak vo mobil dokud můžete ... kdo nepříde budou mu utrhnuty koule - ale to už bylo jednou avizováno.


nebylo by lepsi stanovit nekde nejakej sraz jako posledne? ~~
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Feb 21 2008 05:09pm
Quote (Rapyjer @ Thu, Feb 21 2008, 11:39pm)
nebylo by lepsi stanovit nekde nejakej sraz jako posledne? ~~


ok stanovuj biggrin.gif ja se prizpusobim biggrin.gif

This post was edited by Sobcz on Feb 21 2008 05:09pm
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Feb 22 2008 01:35am
Si to tam užijte kluci sad.gif

Prosim prosim aspoň mi to vyfoťte...
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Feb 22 2008 02:42am
Quote (Enigmma @ Fri, Feb 22 2008, 07:35am)
Si to tam užijte kluci sad.gif

Prosim prosim aspoň mi to vyfoťte...


me 2
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Feb 22 2008 09:22am
Quote (Enigmma @ Fri, 22 Feb 2008, 08:35)
Si to tam užijte kluci sad.gif

Prosim prosim aspoň mi to vyfoťte...


mela jsi jed taky sad.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Feb 22 2008 10:34am
Tak já vyrážim.. a každej kdo se vykecal je smeták !
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Feb 22 2008 11:38am
Quote (Sobcz @ Fri, Feb 22 2008, 04:34pm)
Tak já vyrážim.. a každej kdo se vykecal je smeták !


určo uděláte nahradní termín já sem se nevykecal prostě nemůžu dneska a doufam že pak bude moct eník tongue.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
1237Next
Closed New Topic New Poll