Quote (Jirinka @ Thu, Feb 21 2008, 12:38pm)
ale co nejde o zivot,to nak zmaknu fakt dik za pomoc
4 istky me este nezabijou

a když chceš něco napsat rychle po svym predchotzim postu používej edit/upravit... navic žádný mínusy nejsou z obchodování s mediátorama.