d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > # Detaily Srazu A Další Náležitosti # > Henklbach.
1238Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Feb 14 2008 11:06am
Datum: 22.2.2008
Čas: cca od 18:00

Místo: zatím blíže neurčeno ^^ .. návrhy ? dal bych někde kolem andělu a někde kde je fotbálek ofc.
Jistí ůčastníci:
Já(Sobcz), Filda(Rapyjer), Dali(Egy), Mr.Fotbálek(hero_cz)
Potencionální účastníci: Monika(Enigmma), Jirka(Killer111), Tomáš ?(Zerkiii), Lual(Lua), Black_Woh(Black_Woh), Ghetofu(ghetofu), Karel(Leri), cojavim(Josefista), +další -> všichni sou vítáni (i Mike OV) ^^
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Feb 14 2008 11:15am
Jestli tam dostanete Leriho tak se možná taky ukážu
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Feb 14 2008 11:20am
mno mozna tim vlakem ze bych to taky zvlad :x
Member
Posts: 3,488
Joined: Mar 23 2007
Gold: 0.05
Feb 14 2008 11:54am
škoda skoda ze to je zrovna pristi tyden, moc rad bych se taky zucastnil ale uz neco bohuzel mam naplanovanyho sad.gif skoda

ale kdyby z ty moji akce sešlo tak urco prijedu smile.gif

This post was edited by Jika_xD on Feb 14 2008 11:54am
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 14 2008 12:13pm
já nejdu, stačilo mi to jednou biggrin.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Feb 14 2008 12:14pm
já sem 100% tam teda doufam za předpokladů že by mě někdo dovedl na vlak a čekal na mě na nádraží biggrin.gif páč bych se sám asi kvám nedohrabal
tzn dali hero rad biggrin.gif

můj napád někde kde je bowling nebo kulec placenej hodinově ne na žetony nebo podle toho co se vyplatí v tom zase budu drbat já doufam biggrin.gif

předpoklady pro výběrové řízení
dostatek místa
pípa
kulec fotbálek aj.

tak hledej te práglácí tongue.gif

This post was edited by Lua on Feb 14 2008 12:19pm
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Feb 14 2008 12:29pm
nevím jistě do středy upřesním.
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Feb 14 2008 02:17pm
Quote (vanys @ Thu, 14 Feb 2008, 19:20)
mno mozna tim vlakem ze bych to taky zvlad :x


lol jenze tebe tam nikdo nechce ^^
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Feb 14 2008 02:22pm
Quote (Karbec @ Thu, 14 Feb 2008, 21:17)
lol jenze tebe tam nikdo nechce ^^


jedeš?
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Feb 14 2008 02:49pm
Quote (vanys @ Thu, 14 Feb 2008, 18:20)
mno mozna tim vlakem ze bych to taky zvlad :x


myslim ze bych mel smile.gif

Quote (Karbec @ Thu, 14 Feb 2008, 21:17)
lol jenze tebe tam nikdo nechce ^^


snad jednou dospejes decko smile.gif

This post was edited by EGY on Feb 14 2008 02:50pm
Go Back To České a Slovenské Topic List
1238Next
Closed New Topic New Poll