Datum: 22.2.2008
Čas: cca od 18:00
Místo: zatím blíže neurčeno ^^ .. návrhy ? dal bych někde kolem andělu a někde kde je fotbálek ofc.
Jistí ůčastníci: Já(Sobcz), Filda(Rapyjer), Dali(Egy), Mr.Fotbálek(hero_cz)
Potencionální účastníci: Monika(Enigmma), Jirka(Killer111), Tomáš ?(Zerkiii), Lual(Lua), Black_Woh(Black_Woh), Ghetofu(ghetofu), Karel(Leri), cojavim(Josefista), +další -> všichni sou vítáni (i Mike OV) ^^