já jsem tam chodil, po prvním semestru jsem to zapíchl. Jestli chceš informatiku, tak na vše bych ti to moc nedoporučoval, sami informatici,kteří vše absolvovali, říkali, že např MUNI v brně je lepší. Já osobně jsem chodil do podnikohospodářský a čekal jsem od toho něco jinýho. Co se týče fakulty managementu, ta je až v Jindřichově Hradci (pro mě trochu z ruky).
Celkově VŠE je hodně overrated, muni je imho o dost lepší (nejen co se výuky týče,ale taky systému přihlášek, zápisů, známek a zápočtů atd. Jediný, co by ti na muni mohlo vadit, je brněnskej přízvuk místních