Quote (pugacov @ Fri, Feb 8 2008, 07:29pm)
kvuli volbe prezidenta nedavali na CT1 Simpsny, takze do pici s nima
Presne !!! sem byl tak na@!$@$@%^@#$%@#%@$^@$%^T@, ze sem afkt mel chut na tu dementni CT1 i zavolat.. jako nejaky dementarny co tam poustej misto programu co maj vsude napasny je az protipravni

))