Quote (adofka @ Tue, 5 Feb 2008, 12:34)
Tak ako ste si iste precitali prispevok koncim tu na fore.Tie moje FG's (to moje extra super bohatstvo

)dam tomu kto sa prvy o ne prihlasy v topic-u.Viem ze ma tu moc ludi nepozna ale aj tak.Mno sa ete niekedy vratim.tak zatial GL & HF z dia tomu kto hra.
papa!