d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Hehe > Zase Sem V Tom
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Feb 5 2008 01:05am
lidi potrebuju sehnat par veci a nebude to levne eu hcl enigma shako maras (nebo pala amu) hoto nebo wizinu zaka nejake good botky pala torch ani a nejakej skiller rukavice asi tg
prsteny a tg belt na merce nej Lawbringer coh a dream a nebo nejakou dobrou helmu pokud to budete nekdo neco z toho mit a slitujete se nade mnou tak mi napiste na mobil 721612707
Go Back To České a Slovenské Topic List
Closed New Topic New Poll