Zase se ten program tak krásně barví

Tobias Sammet´s AVANTASIA (International)
APOCALYPTICA (Fin)WITHIN TEMPTATION (Nl)SONATA ARCTICA (Fin)
ANNIHILATOR (Can)MINISTRY (USA)
AMON AMARTH (Swe)
MOONSPELL (P)GOTTHARD (Swi)
ANGRA (Brazil)
OOMPH! (Ger)
SABATON (Swe)
MY DYING BRIDE (UK)
DIE APOKALYPTISCHEN REITER (Ger)
TRISTANIA (Nor)
SIRENIA (Nor)
COMMUNIC (Nor)
VOLBEAT (Den)
BLOODBOUND (Swe)
ENGEL (Swe)
THE SORROW (Aut)
ALESTORM (UK)
KJU: (Ger)
FOUREVER (Swe)
ARAKAIN + Plzeňská Filharmonie (CZ)
TŘI SESTRY (CZ)
DOGA (CZ)
SALAMANDRA (CZ)
E!E (CZ)
NIL (CZ)
RATTLE BUCKET (CZ)
EXISTENCE (CZ)
Akorád že letos nemám šanci se tam dostat, budu pryč

Co říkate na
zatím potvrzené skupiny ?
Jedete někdo ?
This post was edited by FF-speed on Feb 3 2008 09:07am