d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Kruté Odhalení! > Sob O Rly?
12Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jan 31 2008 06:15pm
Sob se mi dnes v 0:48 přiznal že je bisexual. ( to by nebylo tak hrozné )
Ale další strašlivé přiznání! Sob je EMO! Opravdu...je to k nevíře takhle zešílet.
Jednou si zkoušel podřezat žily. A ted asi někde brečí v koutku proto vám neodepisuje na icq!
Však mu zkuste napsat neodepíše cry3.gif

Jinak Sobe pořád tě mám rád at jsi jaky jsi!
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jan 31 2008 06:16pm
Quote (ghetofu @ Fri, Feb 1 2008, 01:15am)
Sob se mi dnes v 0:48 přiznal že je bisexual. ( to by nebylo tak hrozné )
Ale další strašlivé přiznání! Sob je EMO! Opravdu...je to k nevíře takhle zešílet.
Jednou si zkoušel podřezat žily. A ted asi někde brečí v koutku proto vám neodepisuje na icq!
Však mu zkuste napsat neodepíše  cry3.gif

Jinak Sobe pořád tě mám rád at jsi jaky jsi!


vouch.
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jan 31 2008 06:55pm
sobí emo vagína?
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Feb 1 2008 02:31am
Quote (Lua @ Fri, Feb 1 2008, 12:55am)
sobí emo vagína?


Strasna to predstava
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Feb 1 2008 03:45am
sob je lama
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 1 2008 04:25am
všichni ste blbci jen sob je letadlo
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Feb 1 2008 04:37am
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Feb 1 2008 04:47am
Quote (ghetofu @ Fri, 1 Feb 2008, 11:37)
<IMG alt="" src="http://img02.picoodle.com/img/img02/4/2/1/f_689b28299c7m_74c1f7e.jpg">


ty voe, tak tohle je sob?
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Feb 1 2008 04:48am
Quote (pugacov @ Fri, Feb 1 2008, 11:47am)
ty voe, tak tohle je sob?


ano uhadl jsi smile.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Feb 1 2008 04:55am
Quote (ghetofu @ Fri, Feb 1 2008, 11:48am)
ano uhadl jsi smile.gif


zomg !
Go Back To České a Slovenské Topic List
12Next
Closed New Topic New Poll