Sob se mi dnes v 0:48 přiznal že je
bisexual. ( to by nebylo tak hrozné )
Ale další strašlivé přiznání! Sob je
EMO! Opravdu...je to k nevíře takhle zešílet.
Jednou si zkoušel podřezat žily. A ted asi někde
brečí v koutku proto vám neodepisuje na icq!
Však mu zkuste napsat neodepíše
Jinak
Sobe pořád tě mám rád at jsi jaky jsi!