Takze si budu kupovat behem cca 2 mesicu novy mobil a chtel bych vedet jestli mate nejake napady ktere tedka frci nebo ktere mate a jste s nima naprosto spokojeni
Kazdopadne ja bych chtel neco takoveho :
vecko
mp3 prehravac
bluetooth
barvy cca 250k +
hlasity odposlech ( pri telefonovani doufam ze tj ono

)
cena okolo 6k - 7k ( pokud je )

a kdyztak nejake dalsi vymozenosti
Tak mi plz postnete vase navrhy

Diky
This post was edited by fifky-OVA on Jan 30 2008 09:03am