d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Problemy S Battle.netem
12Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 9,218
Joined: Jul 17 2007
Gold: 24,424.00
Jan 25 2008 02:54pm
cus, zacina me docela vytacet, ze mam ted pekelny problemy se dostat na b.net.
Zkratka casto se mi stava, ze kdyz se chci pripojit, tak mi to vyhodi "Unable to connect to battle.net". Zvlastni na tom je, ze k tomu neni zadnej duvod a stava se mi to akorat na europe realmu a jeste k tomu taky dost zalezi na tom, s jakym cd-keyem to zkousim. Pripojeni je 100% stabilini wink.gif. V praxi to vypada asi tak, ze v jednu chvili se pripojim treba s 3 cd-keyema a za 10 min ani s jednim, za par hodin zase fungujou nejaky jiny cd-keye apod. Proste se to chova uplne nevyzpytatelne...
Kdyby mi nekdy poradil, co a jak, byl bych vdecnej wink.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jan 25 2008 03:10pm
ale to tu bylo uz asi 10×
Member
Posts: 9,218
Joined: Jul 17 2007
Gold: 24,424.00
Jan 25 2008 03:13pm
Quote (Karbec @ Fri, 25 Jan 2008, 22:10)
ale to tu bylo uz asi 10×


j? tak mi rekni jak to mam vyresit...
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jan 25 2008 03:14pm
přestan hrát d2 biggrin.gif nebo najdi old topic neznam link
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jan 25 2008 03:15pm
mam pocit ze se to nikdy uplne nevyresilo..
Member
Posts: 9,218
Joined: Jul 17 2007
Gold: 24,424.00
Jan 25 2008 03:20pm
Quote (Karbec @ Fri, 25 Jan 2008, 22:15)
mam pocit ze se to nikdy uplne nevyresilo..


hm, aha ... sleep4.gif

Quote (Lua @ Fri, 25 Jan 2008, 22:14)
přestan hrát d2 biggrin.gif nebo najdi old topic neznam link


-.- ...
nevis pls aspon zhruba kdy se to resilo? jinak tady budu tapat hodiny...
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Jan 25 2008 03:32pm
Quote (Rapyjer @ Fri, Jan 25 2008, 09:20pm)
-.- ...
nevis pls aspon zhruba kdy se to resilo? jinak tady budu tapat hodiny...


To se me taky stalo jednou sem to mel mesic jednou tyden jednou 2 dny je to ruzny proste cekas nez te to tam pusti nic jinyho udelat proste nejde sad.gif
Member
Posts: 9,218
Joined: Jul 17 2007
Gold: 24,424.00
Jan 25 2008 03:36pm
Quote (vanys @ Fri, 25 Jan 2008, 22:32)
To se me taky stalo jednou sem to mel mesic jednou tyden jednou 2 dny je to ruzny proste cekas nez te to tam pusti nic jinyho udelat proste nejde sad.gif


hm a prestalo to nekdy?
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jan 25 2008 04:38pm
Quote (Rapyjer @ Fri, Jan 25 2008, 09:13pm)
j? tak mi rekni jak to mam vyresit...


www.mmbot.net
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Jan 26 2008 06:38am
Quote (Leri @ Fri, 25 Jan 2008, 23:38)
www.mmbot.net


Phishing link reported!
5888 posts smile.gif

This post was edited by hero_cz on Jan 26 2008 06:38am
Go Back To České a Slovenské Topic List
12Next
Closed New Topic New Poll