cus, zacina me docela vytacet, ze mam ted pekelny problemy se dostat na b.net.
Zkratka casto se mi stava, ze kdyz se chci pripojit, tak mi to vyhodi "Unable to connect to battle.net". Zvlastni na tom je, ze k tomu neni zadnej duvod a stava se mi to akorat na europe realmu a jeste k tomu taky dost zalezi na tom, s jakym cd-keyem to zkousim. Pripojeni je 100% stabilini

. V praxi to vypada asi tak, ze v jednu chvili se pripojim treba s 3 cd-keyema a za 10 min ani s jednim, za par hodin zase fungujou nejaky jiny cd-keye apod. Proste se to chova uplne nevyzpytatelne...
Kdyby mi nekdy poradil, co a jak, byl bych vdecnej