d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Soutěž O Nápad > Grafici Sem!
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 2,485
Joined: Oct 19 2005
Gold: 3,809.00
Jan 24 2008 10:38am
Takže pánové,

mam tu připraveno 100 fg za nejlepší nápad, případně i víc (500+), pokud to bude fakt bomba a použiju to.

O co se tedy jedná?

Potřebuju grafický návrh, který se bude následně používat třeba jako hlavička na dopisním papíře, věcech a tak.

Zadání je takové:

1. Měly by tam být písmena NOK - jedná se o zkratku Národního orgánu pro koordinaci
2. V jednoduchosti je krása a musí to být použitelné i pro tisk, takže nepřehánět to s barvama
3. Obdelníkový formát - ale není to dogma
4. Nemusíte se omezovat jen na NOK, ale i třeba grafický znak, který bude spojovat , řízení, koordinaci (koordinace nižších orgánů) a nejlépe aby tam byla souvztažnost k symbolům EU
5. Buďte kreativní, NOK s hvězdičkama si vymyslim sám
6. Grafické vyjádření není sice to hlavní, ale pomůže to
7. Jedná se o seriózní věc, takže zapomeňte na grafiku sigů s prsatkama etc... smile.gif
8. Čím dřív, tím líp.
9. Postujte sem, případně do pošty.

No tak, máte nápad? Sem s ním!

Znáte jednodušeji vydělané fg?

UBU

PS: opovažze se udělat N.O.K. jako knedlík! biggrin.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jan 24 2008 10:44am
Quote (UBU @ Thu, Jan 24 2008, 05:38pm)
Znáte jednodušeji vydělané fg?


ano.

This post was edited by Sobcz on Jan 24 2008 10:46am
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
Jan 24 2008 10:53am
Quote (UBU @ Thu, Jan 24 2008, 04:38pm)
Znáte jednodušeji vydělané fg?

ano smile.gif
23. leden 2008 17:23:53 Received 500.00 (0.00 -> 500.00) from Sobcz (8,015.00 -> 7,515.00) idiote -.-

Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Jan 24 2008 10:54am
napis karbecovi tongue.gif

This post was edited by hero_cz on Jan 24 2008 10:54am
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jan 24 2008 10:56am
Quote (Radmag @ Thu, 24 Jan 2008, 17:53)
ano smile.gif
23. leden 2008 17:23:53 Received 500.00 (0.00 -> 500.00) from Sobcz (8,015.00 -> 7,515.00) idiote -.-


gratuluju tongue.gif
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Jan 24 2008 11:01am
Quote (EGY @ Thu, 24 Jan 2008, 17:56)
gratuluju tongue.gif


Gratuluji k 2,000 postu !
Member
Posts: 3,103
Joined: Mar 24 2006
Gold: 375.05
Jan 24 2008 11:17am
Quote (hero_cz @ Thu, 24 Jan 2008, 17:01)
Gratuluji k 2,000 postu !


gz too
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jan 24 2008 01:22pm
tak tam dej nok a k tomu nápis nok. ani mi fg neposílej, jsem skromnej biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Closed New Topic New Poll