Quote (undead_lord @ Mon, 21 Jan 2008, 23:33)
bavit
nejaka podobna d2
online , free, hodne hracu adt..
nn 3d, prvni pohled
dik

Ragnarok Online
Lineage 2 (tohle se da hrat jako FPS i kdyz trochu blbe)
Angels Online
Ultima Online
mnou velmi nenavidene WoW
Guild Wars
pokud ti nestaci tak mas tady vypis, staci si jen vybrat:
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_MMORPGsedit: kdybys chtel poradit tak se mrkni tady:
http://www.onlinegamers.cz/¨
edit2: Jirko co mas proti RO? ja to nahodou hraju, neni lepsi prdel na odreagovani
This post was edited by MrReaper on Jan 21 2008 04:55pm