d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Webgame > Onlinovka Dotahovana K Dokonalosti
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Jan 14 2008 03:51am
nevim jestli se vam libi nebo ne ale je to jedna z nej onlinovek v cze.... podivejte se na ni www.webgame.cz
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jan 14 2008 08:48am
myslim ze to tu znaji vsichni laugh.gif

me osobne se to nelibi, prijde mi to takove moc jednotvarne... ale to bude tim zejsem spis RPG hrac nez strateg (jedine co hraju je C&C série) a navic tabulky, statistiky a podobne veci mi v tehle podobe nic nerikaji... jo a taky se mi nelibi ten procentualni system co tam je... protihrac ztrati 3% armady, coz jsou treba tri stihacky a ty jsi silny jak prase a ztratis procento a to muze byt i 20 stihacek apod.
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jan 14 2008 02:09pm
Quote (MrReaper @ Mon, 14 Jan 2008, 15:48)
myslim ze to tu znaji vsichni laugh.gif

me osobne se to nelibi, prijde mi to takove moc jednotvarne... ale to bude tim zejsem spis RPG hrac nez strateg (jedine co hraju je C&C série) a navic tabulky, statistiky a podobne veci mi v tehle podobe nic nerikaji... jo a taky se mi nelibi ten procentualni system co tam je... protihrac ztrati 3% armady, coz jsou treba tri stihacky a ty jsi silny jak prase a ztratis procento a to muze byt i 20 stihacek apod.


tak to vubec nefunguje ty nube happy.gif

webgej je celkem okej, ale když přijdeš na všecky vychytávky, tak je to těžká nuda ˇ_ˇ



JO A ALDO AŽ PŘÍŠTĚ BUDEŠ LOŽIT +1 TOPIK, TAK TO NAPIŠ V PODTITULKU

This post was edited by st3pix on Jan 14 2008 02:11pm
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jan 14 2008 05:58pm
dotaz vo co go já to neznam a nemam o tom info jen vidim tu úvodku a nechci dělat acc dokud mi někdo nepoví oc go jestli je to něc na principu travian nebo betlknajt
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jan 17 2008 10:55am
Quote (Lua @ Tue, 15 Jan 2008, 00:58)
dotaz vo co go já to neznam a nemam o tom info jen vidim tu úvodku a nechci dělat acc dokud mi někdo  nepoví oc go jestli je to něc na principu travian nebo betlknajt


Luo, jde hlavně o to, že v každém souvětí by měly být čárky a každá věta / souvětí by mělo končit tečkou (otazníkem/vykřičníkem). Až se dostaneš přes tenhle level, třeba ti budou lidi i odpovídat.
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Jan 22 2008 04:42am
Quote (st3pix @ Thu, Jan 17 2008, 06:55pm)
Luo, jde hlavně o to, že v každém souvětí by měly být čárky a každá věta / souvětí by mělo končit tečkou (otazníkem/vykřičníkem). Až se dostaneš přes tenhle level, třeba ti budou lidi i odpovídat.


jednoduche precti si help biggrin.gif:D pak se muzem bavit dal biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Add Reply New Topic New Poll