Quote (MrReaper @ Mon, 14 Jan 2008, 15:48)
myslim ze to tu znaji vsichni
me osobne se to nelibi, prijde mi to takove moc jednotvarne... ale to bude tim zejsem spis RPG hrac nez strateg (jedine co hraju je C&C série) a navic tabulky, statistiky a podobne veci mi v tehle podobe nic nerikaji... jo a taky se mi nelibi ten procentualni system co tam je... protihrac ztrati 3% armady, coz jsou treba tri stihacky a ty jsi silny jak prase a ztratis procento a to muze byt i 20 stihacek apod.
tak to vubec nefunguje ty nube

webgej je celkem okej, ale když přijdeš na všecky vychytávky, tak je to těžká nuda ˇ_ˇ
JO A ALDO AŽ PŘÍŠTĚ BUDEŠ LOŽIT +1 TOPIK, TAK TO NAPIŠ V PODTITULKU
This post was edited by st3pix on Jan 14 2008 02:11pm