d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Potrebuju Pomoc Diik > Potrebuju Vetet Neco O Jsp.
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Jan 13 2008 09:30am
jak se da neco koupit pres jsp nebo jak mam sehnat nejaky prachy ale jako nejvic nechapu jak muzu dat veci do sviho acc kdyz se to kupuje pres jsp vlastne to vubec nechapu potrebuju to vysvetlit poradne!

A Anglicky taky moc neumim takze ....... jo a na tom diablodoupe tam nic neni pro nooby na jsp dik a cus
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jan 13 2008 10:40am
Problém je že jsi právě porušil jedno ze základních pravidel biggrin.gif

A to je to že můžeš mít pouze jeden jsp Acc
(pokud sem dobře pochopil tak jsi tohle taky ty ,... http://forums.d2jsp.org/user.php?i=414552 )
A jestli neumíš anglicky tak se tu budeš chytat v celku špatně

Co třeba němčina ... tu ovládáš ?

jestli ano mrkni sem icon_pointr.gif http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=9407846&f=149

This post was edited by FF-speed on Jan 13 2008 10:47am
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Jan 13 2008 10:50am
nee ja jsem jenom jeden! huh.gif huh.gif huh.gif huh.gif
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Jan 13 2008 10:54am
Quote (Kebs @ Sun, Jan 13 2008, 04:50pm)
nee ja jsem jenom jeden! huh.gif  huh.gif  huh.gif  huh.gif


nebo tu meles hovna
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jan 13 2008 12:49pm
Quote (vanys @ Sun, 13 Jan 2008, 18:54)
nebo tu meles hovna


nebo meles hovna ty.. a ted kdo.. dame vote?
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 13 2008 12:52pm
hh ho locknou jeste drive nez se vubec naucit tradovat tongue.gif
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Jan 13 2008 12:57pm
www.google.com
Member
Posts: 45,750
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,695.88
Jan 13 2008 01:02pm
vidim tu same kritiky na novacka a zadne rady ...


takze trade>

Mas secke trade -> na nonladderu, ladderu , hc atd..., podle toho kde hrajes tak tam pujdes

Offer = nabidka, need = shani

Ze zacatku kdyz nemas fg (virtualni penize) tak mas moznosti:
-prodas par d2 veci za FG (viz nize navod)
-koupis za skutecne penize
-vytvoris web/obrazek/atd.. v ruznych sekcich, kde neco shaneji atd...

Pri zakladani uctu mas 2 heslo: heslo na JSP, a heslo na FG
pokud nemas heslo na pouzivani FG, tak klikni na http://forums.d2jsp.org/index.php?act=njgold a tam se ti zobrazi nastavovani FG hesla

Pri tradu to vypada takto>
najdes si topic, kde se jedna o nejaky trade veci ktere chces. Reknes tam OFFer neco za xxxx FG (naprikad i offer tal mask for 2 fg - pokud ta dotycna osoba shani tal masku samozrejme)
v pripade ze chces prodat veci, tak das New topic, a napises tam i OFFER nebo I NEED dle potreby.. a zacnou se ti tam hrnout nabidky. Ty vyberes samozrejme to nejvyhodnejsi/nejspolehlivejsi atd..

Napises mu PM (zpravu) -> vedle info je k dispozici rychly PM, ktere po kliknuti automaticky doplni jeho nickname a posles mu zpravu
Group: Members
Posts: 2,452
Joined: May 16 2006
Contact: TADY SE NACHAZI
Gold: 0.00
Trader: Not Rated
Warn: 20%

zprava obsahuje jmeno hry a vetsinou i topic, vec ktere chcesmenit

az prijde/prijdes do hry
tak prvni Dava OBVYKLE ten ktery ma mene POSTU nebo ten ktery vypada duveryhodnejsi atd...
to poznas casem

a az mu das item, tak by ti MEL poslat FG, ktere vidis na pravo nahore

This post was edited by undead_lord on Jan 13 2008 01:14pm
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Jan 13 2008 01:47pm
Quote (undead_lord @ Sun, Jan 13 2008, 07:02pm)
vidim tu same kritiky na novacka a zadne rady ...


takze trade>

Mas secke trade -> na nonladderu, ladderu , hc atd..., podle toho kde hrajes tak tam pujdes

Offer = nabidka, need = shani

Ze zacatku kdyz nemas fg (virtualni penize) tak mas moznosti:
-prodas par d2 veci za FG (viz nize navod)
-koupis za skutecne penize
-vytvoris web/obrazek/atd.. v ruznych sekcich, kde neco shaneji atd...

Pri zakladani uctu mas 2 heslo: heslo na JSP, a heslo na FG
pokud nemas heslo na pouzivani FG, tak klikni na http://forums.d2jsp.org/index.php?act=njgold a tam se ti zobrazi nastavovani FG hesla

Pri tradu to vypada takto>
najdes si topic, kde se jedna o nejaky trade veci ktere chces. Reknes tam OFFer neco za xxxx FG (naprikad i offer tal mask for 2 fg - pokud ta dotycna osoba shani tal masku samozrejme)
v pripade ze chces prodat veci, tak das New topic, a napises tam i OFFER nebo I NEED dle potreby.. a zacnou se ti tam hrnout nabidky. Ty vyberes samozrejme to nejvyhodnejsi/nejspolehlivejsi atd..

Napises mu PM (zpravu) -> vedle info je k dispozici rychly PM, ktere po kliknuti automaticky doplni jeho nickname a posles mu zpravu
Group: Members
Posts: 2,452
Joined: May 16 2006
Contact: TADY SE NACHAZI
Gold: 0.00
Trader: Not Rated
Warn: 20%

zprava obsahuje jmeno hry a vetsinou i topic, vec ktere chcesmenit

az prijde/prijdes do hry
tak prvni Dava OBVYKLE ten ktery ma mene POSTU nebo ten ktery vypada duveryhodnejsi atd...
to poznas casem

a az mu das item, tak by ti MEL poslat FG, ktere vidis na pravo nahore


Stickyyyyy smile.gif

This post was edited by Sentinel4 on Jan 13 2008 01:47pm
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Jan 13 2008 02:25pm
Quote (IqLimited @ Sun, Jan 13 2008, 06:57pm)
www.google.com


tvoje tradicni rada nesmi nikde chybet tongue.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll