d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Návod Na Jsp Trade
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 121
Joined: Jan 13 2008
Gold: 1.50
Jan 13 2008 07:18am
Cao, asi se to tu už řešilo, ale ja to nenašel...Potřeboval bych návod na jsp, jak tradovat přes jsp atp...
Kdybyste mi mohli třeba hodit link na návod nebo něco podobnýho. wink.gif
(sem tu totiž poprvísmile.gif)
DÍK MOC

This post was edited by Sharp2448 on Jan 13 2008 07:19am
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jan 13 2008 07:26am
Jestli umíš anglicky tak mohli smile.gif

jak tradovat
icon_pointr.gif http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=11033406


Jak posílat forum gold
icon_pointr.gif http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=1005598


Co je to forum gold
icon_pointr.gif http://www.d2jsp.org/index.php?s=&a=wiki&s=3&p=forumgoldfaq


e: http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=6890915&f=264&st=180 icon_pointl.gif představ se !

This post was edited by FF-speed on Jan 13 2008 07:33am
Member
Posts: 121
Joined: Jan 13 2008
Gold: 1.50
Jan 13 2008 07:37am
DÍKY to jsem potřeboval:P, ale česky by to bylo ještě lepčíbiggrin.gif

This post was edited by Sharp2448 on Jan 13 2008 07:37am
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jan 13 2008 09:23am
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jan 14 2008 08:07am
Quote (Sharp2448 @ Sun, Jan 13 2008, 02:37pm)
DÍKY to jsem potřeboval:P, ale česky by to bylo ještě lepčíbiggrin.gif


v nastaveni si muzes hodit cestinu co sem delal ja .. ale zatim neni zdaleka vsechno prelozeny.
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jan 15 2008 08:42am
Quote (Sobcz @ Mon, Jan 14 2008, 03:07pm)
v nastaveni si muzes hodit cestinu co sem delal ja .. ale zatim neni zdaleka vsechno prelozeny.


njn si jednička wink.gif
Member
Posts: 3,103
Joined: Mar 24 2006
Gold: 375.05
Jan 16 2008 11:27am
Quote (Sobcz @ Mon, 14 Jan 2008, 14:07)
v nastaveni si muzes hodit cestinu co sem delal ja .. ale zatim neni zdaleka vsechno prelozeny.


sakra tak to radsi necham anglicky laugh.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jan 16 2008 03:31pm
Quote (Simpi23 @ Wed, Jan 16 2008, 06:27pm)
sakra tak to radsi necham anglicky  laugh.gif


hele ty americkej militaristo .. tongue.gif tys nam tady fakt chybel.
Go Back To České a Slovenské Topic List
Add Reply New Topic New Poll