d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Gratulujeme > gz zde
12Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jan 6 2008 06:52am
This post was automatically split from this topic: http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=11907295&f=264

Quote (M0f0 @ Sun, 6 Jan 2008, 13:47)
dik, toto ma:

procesor: AMD® Turion64 X2 TL60 (2.0 GHz, 2 x 512 KB L2 cache)
bez OS (oficiální podpora pouze Windows Vista) icon_pointr.gif me loled tongue.gif
displej: 15.4" WXGA (1280x800) ColorShine (lesklý)
chipset: AMD M690G
systémová paměť: 2048MB (2x1024MB) DDRII 667
pevný disk 250GB SATA, otáčky 5400rpm
optická mechanika DVD Super Multi DoubleLayer
síťová karta WLAN 802.11b/g + LAN 10/1000, modem 56kb/s, Bluetooth module v2.0+EDR
grafika: ATI Mobility Radeon HD 2600 512MB VRAM

31k ale slovenskych... biggrin.gif


pekny
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jan 6 2008 07:25am
Quote (Josefista @ Sun, 6 Jan 2008, 13:25)
Notekbooky smrdej ale gz wink.gif

Ja jsem dal radsi prednost PC (vyssi vykon za stejnou cenu) za 32k mam 2 GB dvoujadro, 612 MB grafarnu, 2 GB RAM a 19' LCD + dalsi picovinky samozrejme


já taky dávám přednost klasickýmu pc, ale s noťasem můžeš hrát v práci jako hero biggrin.gif
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Jan 6 2008 07:32am
Quote (Esantin @ Sun, 6 Jan 2008, 14:25)
já taky dávám přednost klasickýmu pc, ale s noťasem můžeš hrát v práci jako hero biggrin.gif


vouch biggrin.gif ale ted moc nehraju v praci hlavne je tam shit net..
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jan 6 2008 12:29pm
SENO A VYDLE!!!11
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jan 6 2008 12:34pm
Quote (otko @ Sun, Jan 6 2008, 07:29pm)
SENO A VYDLE!!!11


rufel ?
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jan 6 2008 01:01pm
jedna sign lepší než druhá wink.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jan 6 2008 01:18pm
husta jak svine .. cg otko!!!11
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jan 6 2008 02:27pm
11 000 isi. -.-
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jan 6 2008 03:39pm
Quote (Sobcz @ Sun, Jan 6 2008, 08:27pm)
11 000 isi. -.-


olololol! 11111 > 11000
Member
Posts: 45,750
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,695.88
Jan 6 2008 03:53pm
Quote (Sobcz @ Sun, 6 Jan 2008, 21:27)
11 000 isi. -.-


ja > ty ?
Go Back To České a Slovenské Topic List
12Next
Closed New Topic New Poll