zkoušim for fun onlajnovku na serveru 3
a tady je odkaz na to když kliknete dostanu 3 strbrny
http://s3.battleknight.cz/index.php?loc=hire&ref=NzIxNDc=btw dík kdo klikne
zatim to jen zkoušim co to bude
ale ve skrtace mate karmy bud budete za dobro nebo zlo
za penize si kupujete urcity blbosti vysílate toho vojáka na misi minálně na hodina pak souboj s někým jinatší kdo hraje to ukořistujete střbrnáky jeho co měl
eště to moc necvhápu mam lvl 1

ale v souboji sem ted zabil lvl 3 .D
zkusí to taky někdo?