d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Battle Kinght > Onlajnovka Haha
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jan 8 2008 08:05am
zkoušim for fun onlajnovku na serveru 3
a tady je odkaz na to když kliknete dostanu 3 strbrny
http://s3.battleknight.cz/index.php?loc=hire&ref=NzIxNDc=
btw dík kdo klikne
zatim to jen zkoušim co to bude
ale ve skrtace mate karmy bud budete za dobro nebo zlo
za penize si kupujete urcity blbosti vysílate toho vojáka na misi minálně na hodina pak souboj s někým jinatší kdo hraje to ukořistujete střbrnáky jeho co měl
eště to moc necvhápu mam lvl 1 biggrin.gif ale v souboji sem ted zabil lvl 3 .D
zkusí to taky někdo? biggrin.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jan 9 2008 11:34am
pripada me to blbost sad.gif
ale mas tam 3 st. smile.gif

This post was edited by Karbec on Jan 9 2008 11:34am
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jan 9 2008 11:54am
vsetko na jedno kopyto
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jan 9 2008 12:50pm
Quote (otko @ Wed, Jan 9 2008, 05:54pm)
vsetko na jedno kopyto


to je taky pravda biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Add Reply New Topic New Poll