d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Takhle Se U Nas Slavilo Nez Nasnezilo > :-)
1234Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jan 7 2008 10:15am
Ja jsem to fotil takze nejsem videt.

Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jan 7 2008 10:27am
rofl ta prodluzka byla vopravdu pod proudem ? rofl.gif rofl.gif

btw FAKE ... nn german beer -.-

This post was edited by Sobcz on Jan 7 2008 10:28am
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jan 7 2008 10:34am
haaaa
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jan 7 2008 11:46am
Quote (Sobcz @ Mon, Jan 7 2008, 05:27pm)
rofl ta prodluzka byla vopravdu pod proudem ? rofl.gif rofl.gif

btw FAKE ... nn german beer -.-


si myslím že to je nějak uzeměné takže to je bezpečné tongue.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jan 7 2008 11:48am
Quote (Runn3r @ Mon, 7 Jan 2008, 18:46)
si myslím že to je nějak uzeměné takže to je bezpečné tongue.gif


5ka z fyziky !
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jan 7 2008 11:49am
Quote (otko @ Mon, Jan 7 2008, 06:48pm)
5ka z fyziky !


mam 4 :-p tak jak to že to je bezpečné ?
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Jan 7 2008 11:59am
Protoze tam maj ty pantofle prece !
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jan 7 2008 12:14pm
Quote (vanys @ Mon, 7 Jan 2008, 18:59)
Protoze tam maj ty pantofle prece !


guma možná izoluje... ale voda ne laugh.gif stejně bych řekl že to je fake...
z fyziky mám 2-3 jak kdy...
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,630.88
Jan 7 2008 12:57pm
Quote (vanys @ Mon, 7 Jan 2008, 18:59)
Protoze tam maj ty pantofle prece !


lol ><


15% pantofle
85% voda ><

a kdyz se na to podivate poradne, tak kam vede prodluzovacka?
a k cemu je gril bez masa?
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jan 7 2008 01:04pm
Quote (undead_lord @ Mon, 7 Jan 2008, 19:57)
lol ><


15% pantofle
85% voda ><

a kdyz se na to podivate poradne, tak kam vede prodluzovacka?
a k cemu je gril bez masa?


mozno pred zahajenim smazenia sa / parkov
Go Back To České a Slovenské Topic List
1234Next
Closed New Topic New Poll