d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Rd2 > Vím že Už To Tu Bylo
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 6 2008 05:06am
Chtěl jsem se zeptat jestli někdo z vás hraje RD2 a jestli jo tak jaké jméno a jaká ali smile.gif
rád bych věděl o pár dalších lidech co znám ve světě RD...
Můj gub : David Hasselhoff

wink.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jan 6 2008 05:19am
rd2 = ?

dako mi nedochadza
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 6 2008 05:26am
Quote (otko @ Sun, 6 Jan 2008, 13:19)
rd2 = ?

dako mi nedochadza


www.rd2.cz smile.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jan 6 2008 05:58am
zdá se mi to nebo je to něco ve stylu Dark Elfa?
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Jan 6 2008 07:29am
picovina tongue.gif
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 6 2008 01:05pm
Quote (MrReaper @ Sun, 6 Jan 2008, 13:58)
zdá se mi to nebo je to něco ve stylu Dark Elfa?


No...tak trošku..ale mnohem propracovanější a lepší wink.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jan 6 2008 04:07pm
Quote (palec @ Sun, 6 Jan 2008, 20:05)
No...tak trošku..ale mnohem propracovanější a lepší wink.gif


aha... v tom pripade bych se pridal k nazoru ktery tady uvedl hero smile.gif jako nerikam ze to cloveka nezabavi, ale nijak me to nenadchlo, nevidim v tom pointu, kdyz stejne kazdej mesic (nebo jak to tam je) nekdo prijde a udela wipe...
Member
Posts: 57
Joined: Jul 11 2007
Gold: 40.85
Jan 10 2008 06:12am
hraval sem, Mali parchanti, FIGHT CLUB, Mysterios knight, Egypt a dalsi ale ted uz me to nastesti pustilo.

este se musim zbavit hattricku to je taky hrozna vec happy.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Add Reply New Topic New Poll