Quote (palec @ Sun, 6 Jan 2008, 20:05)
No...tak trošku..ale mnohem propracovanější a lepší

aha... v tom pripade bych se pridal k nazoru ktery tady uvedl hero

jako nerikam ze to cloveka nezabavi, ale nijak me to nenadchlo, nevidim v tom pointu, kdyz stejne kazdej mesic (nebo jak to tam je) nekdo prijde a udela wipe...