d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > -- Je Todle V Poradku?? -- > ??
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Dec 24 2007 04:30pm
Ok.


uz 3 dny za sebou se mi zda, ze jsem upir, kazdou noc to na sebe navazuje, je to jako film, nebo serial.
kazdou noc se naucim neco noveho a nemuze se dockat az zase usnu. Myslim to vazne, je to daleko lepsi nez
nejaky film, nebo serial. ma stim nekdo podobne zkusenosti?
napr vcera jsem se naucil rvat a cenit zuby a tim nahanet strach a zjistil jsem, ze i kdyz budu sedet nebo v nejake poloze
libovolny cas, nikdy me nebudou bolet zada atd.
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Dec 24 2007 04:48pm
Quote (Sentinel4 @ Mon, 24 Dec 2007, 23:30)
Ok.


uz 3 dny za sebou se mi zda, ze jsem upir, kazdou noc to na sebe navazuje, je to jako film, nebo serial.
kazdou noc se naucim neco noveho a nemuze se dockat az zase usnu. Myslim to vazne, je to daleko lepsi nez
nejaky film, nebo serial. ma stim nekdo podobne zkusenosti?
napr vcera jsem se naucil rvat a cenit zuby a tim nahanet strach a zjistil jsem, ze i kdyz budu sedet nebo v nejake poloze
libovolny cas, nikdy me nebudou bolet zada atd.


drogy su spatne jo
Member
Posts: 16,866
Joined: Nov 13 2005
Gold: 2,000.00
Dec 24 2007 04:49pm
Quote (Sentinel4 @ Mon, 24 Dec 2007, 23:30)
Ok.


uz 3 dny za sebou se mi zda, ze jsem upir, kazdou noc to na sebe navazuje, je to jako film, nebo serial.
kazdou noc se naucim neco noveho a nemuze se dockat az zase usnu. Myslim to vazne, je to daleko lepsi nez
nejaky film, nebo serial. ma stim nekdo podobne zkusenosti?
napr vcera jsem se naucil rvat a cenit zuby a tim nahanet strach a zjistil jsem, ze i kdyz budu sedet nebo v nejake poloze
libovolny cas, nikdy me nebudou bolet zada atd.


mel bys min chlastat a brat drogy rofl.gif
Member
Posts: 13,488
Joined: Apr 28 2007
Gold: 2.42
Dec 24 2007 05:00pm
haha, Vik bere urcite drogy, pac aby se mu zdali takovehli sny v 18 letech je k smichu biggrin.gif

This post was edited by TimMcIlrath on Dec 24 2007 05:01pm
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Dec 24 2007 05:02pm
Quote (TimMcIlrath @ Mon, Dec 24 2007, 11:00pm)
haha, Vik bere urcite drogy, pac aby se mu zdali takovehli sny v 18 letech je k smichu biggrin.gif


Noob.
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Dec 24 2007 05:05pm
pozdravuj odo mna Agony wink.gif
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Dec 24 2007 05:08pm
Quote (M0f0 @ Mon, Dec 24 2007, 11:05pm)
pozdravuj odo mna Agony wink.gif


ok, nevim kdo to je, ale kdyz ho nezakousknu a nevysaju z nej krev, tak mu to reknu smile.gif
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Dec 24 2007 05:09pm
Quote (Sentinel4 @ Tue, 25 Dec 2007, 01:08)
ok, nevim kdo to je, ale kdyz ho nezakousknu a nevysaju z nej krev, tak mu to reknu smile.gif


ta by ti prekusla krk nez by si povedal baal run biggrin.gif
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Dec 24 2007 05:12pm
Quote (M0f0 @ Mon, Dec 24 2007, 11:09pm)
ta by ti prekusla krk nez by si povedal baal run biggrin.gif


hmm, radsi se ji jeste dnesku vyhnu.. jeste nejsem dost naskilovanej.
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Dec 24 2007 06:01pm
Quote (Sentinel4 @ Mon, 24 Dec 2007, 23:30)

zjistil jsem, ze i kdyz budu sedet nebo v nejake poloze
libovolny cas, nikdy me nebudou bolet zada atd.


njn tohle je normalni touha vsech noliferu smile.gif

This post was edited by pugacov on Dec 24 2007 06:01pm
Go Back To České a Slovenské Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll