d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Cesko/slovensky Ladder Slasher > Http://ladderslasher.d2jsp.org/
1236Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Dec 21 2007 01:07pm
Tedka jsem zase zacal hrat LS

moc se nevyznam a chtel bych se zeptat na vas osobni nazor ohledne melee

Kdo je z melee nejsilnejsi (nejlepsi)..?

barbar/rogue/fighter?

mam tedka barbara na lvl 5

vsechno jsem daval do vita a 2-3 body do dex

Kam mam davat priste?

dik
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Dec 21 2007 01:14pm
jednoznačně fighter ..... toho jedině když melee ... kdybys chtěl jiné rady zeptej se ..... docela sem se o tom teď dost dozvěděl smile.gif

jinak se dost vyplatí hrát caster rogue a magician ....




a btw když melee tak dávej jedině dex ^^

weapon - eh
armor - dex def
charm dex ..... tohle si kup aspoŇ levné věci

This post was edited by FF-speed on Dec 21 2007 01:15pm
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Dec 21 2007 01:23pm
ja mam

tedka

wep ed
arm life rep, ed
charm ed/ life rep leech

nechapu proc vsechno hodit do dex = critical, zasah .. vita = life, obrana
a prc je fighter lepsi nez barb kdyz barb ma lepsi staty
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Dec 21 2007 03:14pm
ja mam barpa asi 17 lvl ted moc nehraju ale urcite davat jen do dex a sehnat itemi na crit. strike dex life atd..prej nejlepsi jsou swords
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Dec 21 2007 04:19pm
1 dex = kolik crit
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Dec 22 2007 04:38am
Quote (undead_lord @ Fri, 21 Dec 2007, 23:19)
1 dex = kolik crit


hodne
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Dec 22 2007 05:10am
Tak co jsem hral onlinovky tak obecne se maxoval crit/deadly strike etc... napr ve wowku to byla naprosta prio...
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 22 2007 05:18am
Quote (Josefista @ Sat, 22 Dec 2007, 13:10)
Tak co jsem hral onlinovky tak obecne se maxoval crit/deadly strike etc... napr ve wowku to byla naprosta prio...


v pokemonech mi slo jenom o critcal hit...
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Dec 22 2007 01:49pm
vo co gou?smile.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Dec 25 2007 10:47am
tj největší trapárna co znám.. kdybych chtěl jen klikat tak todle si můžu zahrát na ploše nebo ve wordu.. sleep.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
1236Next
Add Reply New Topic New Poll