Quote (undead_lord @ Sun, Dec 9 2007, 06:27pm)
jde nejakym zpusobem kdo ma vas v seznamu?
jsem si omylem smazal jednu holku ze seznamu a potrebuju nutne jeji cislo zpet
pro chytraky: nemam na ni cislo ani email, zadny kontakt
dik
ked veris v boha tak sa modli aby ti napisala ... ked ti napise ukaze sa ti automaticky ze ti pise niekto koho nemas v zozname..a ci chces prijat spravu alebo nie ty ju primes a addnes ju s5 gl