Quote (otko @ Sat, 1 Dec 2007, 12:06)
uzasne
dva topici o nicom
vouch, tak mu nepiš a nebudeš mít s nim problémy..
nevim, kdo je 100% nap.. dva topicy, dát link do pm boxu..

this plz
e. a kdyby měl každej opstovat podobný topicy, tak by jich tu bylo xx
This post was edited by Esantin on Dec 1 2007 05:12am