d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Uz To Jde .. 100% Nap ?? Bo Wtf Mikeov ?? > Pic Inside
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Dec 1 2007 05:05am
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Dec 1 2007 05:06am
uzasne

dva topici o nicom
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Dec 1 2007 05:10am
Quote (otko @ Sat, 1 Dec 2007, 12:06)
uzasne

dva topici o nicom


vouch, tak mu nepiš a nebudeš mít s nim problémy..
nevim, kdo je 100% nap.. dva topicy, dát link do pm boxu..

dancinglock.gif this plz

e. a kdyby měl každej opstovat podobný topicy, tak by jich tu bylo xx

This post was edited by Esantin on Dec 1 2007 05:12am
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Dec 1 2007 05:14am
Quote (Esantin @ Sat, Dec 1 2007, 11:10am)
vouch, tak mu nepiš a nebudeš mít s nim problémy..
nevim, kdo je 100% nap.. dva topicy, dát link do pm boxu..

dancinglock.gif this plz


yy sem to rikal no ... ma hodne posts/fg a je vlidnej takze kdyz mi vykrade minulej leader acc a tuten leader okrade kamose o xk fg tak se ho kazdej zastane pac to je vlez doprdelka a slibuje hory doli a skutek utek proste fu naps
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Dec 1 2007 05:17am
Quote (Black_WoH @ Sat, 1 Dec 2007, 12:14)
yy sem to rikal no ... ma hodne posts/fg a je vlidnej takze kdyz mi vykrade minulej leader acc a tuten leader okrade kamose o xk fg tak se ho kazdej zastane pac to je vlez doprdelka a slibuje hory doli a skutek utek proste fu naps


já se ho nezastavam.. ale ty tu chceš ukázat na někoho, že je nub a přitom ho ze sebe děláš.. pak se divíš, že ti řikaj kid..
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Dec 1 2007 05:18am
Quote (Black_WoH @ Sat, 1 Dec 2007, 12:14)
yy sem to rikal no ... ma hodne posts/fg a je vlidnej takze kdyz mi vykrade minulej leader acc a tuten leader okrade kamose o xk fg tak se ho kazdej zastane pac to je vlez doprdelka a slibuje hory doli a skutek utek proste fu naps


moc nerozumiem tej anglicko-ceskej hatlanine co si napisal
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Dec 1 2007 05:20am
Quote (Esantin @ Sat, Dec 1 2007, 11:17am)
já se ho nezastavam.. ale ty tu chceš ukázat na někoho, že je nub a přitom ho ze sebe děláš.. pak se divíš, že ti řikaj kid..


me to je fuk co si o me kazdej tu mysli at si rikate co chcete stejne byste to rikali i kdybych byl se tu choval jak nakej pro .... ale me nepride normalni okrast nekoho o xk fg ... kamos mu je pucil protoze ho prekecal a znali se dost dobre a mikeov se na nasi partu na bnetu vysral a ty fg nevratil a ignoroval ho tak mi to nepride normalni takova demenca ... za ty topici se omlouvam urcite to zachvili zavrou jenom sem vas chtel upozornit kdo mu tak strasne veri ze by mu ty fg pucil tak at mu je nepucuje (jestli ho neznate osobne) ....
Go Back To České a Slovenské Topic List
Closed New Topic New Poll