d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Potrebuju Poradit Pls > Nekdo Normalni Pls ...
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Nov 28 2007 07:01am
do teto doby sem se nezajimal o jsp guildy ... toz bych potreboval vysvetlit co se tam vlastne dela na co to je ... vim o tom asi to ze sou tam lidi ktery maji v tom guldu urcitou roly ... jestli nekdo muze vysvetlit vyhody guildu a co z toho muzu mit kdyz tam vstoupim ... pac mi pripada divne dat 150 fg free a hej jako v guidu .. neco z toho byt prece musi ne?
thx for help
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Nov 28 2007 07:05am
Quote (Black_WoH @ Wed, Nov 28 2007, 02:01pm)
do teto doby sem se nezajimal o jsp guildy ... toz bych potreboval vysvetlit co se tam vlastne dela na co to je ... vim o tom asi to ze sou tam lidi ktery maji v tom guldu urcitou roly ... jestli nekdo muze vysvetlit vyhody guildu a co z toho muzu mit kdyz tam vstoupim ... pac mi pripada divne dat 150 fg free a hej jako v guidu .. neco z toho byt prece musi ne?
thx for help


většinou nic biggrin.gif jen dobrej pocit že si vyhodil fg + pocit že nejsi bezprizorní wink.gif , nektere guildy nabizej lvl services pokud maji membera s trusted tagem tak muzes pro ne treba delal lvl services a vydelavat si .. jinak je to hlavne o poznavani novejch memberu .. a kecani atd... jinak nektere guildy maj samy o sobe nejakou povets uz vybudovanou takze bejt v ni o necem svedci.. viz. např Patron Saints, 1337, Europe etc... nebo dělaj membeři společně ubery. Ale teď bych měl todle editnout ne ? biggrin.gif protože sem nenapsal hovadinu biggrin.gif Jo a jinak ten vstup se vetsinou plati protoze guild owner plati za kazdyho svyho clena v guildu njaguarovi .. vychazi to cca 50fg na jednoho kdyz nepocitame ranky.
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Nov 28 2007 08:45am
Quote (Sobcz @ Wed, Nov 28 2007, 01:05pm)
většinou nic biggrin.gif jen dobrej pocit že si vyhodil fg + pocit že nejsi bezprizorní wink.gif , nektere guildy nabizej lvl services pokud maji membera s trusted tagem tak muzes pro ne treba delal lvl services a vydelavat si .. jinak je to hlavne o poznavani novejch memberu .. a kecani atd... jinak nektere guildy maj samy o sobe nejakou povets uz vybudovanou takze bejt v ni o necem svedci.. viz. např Patron Saints, 1337, Europe etc... nebo dělaj membeři společně ubery. Ale teď bych měl todle editnout ne ? biggrin.gif protože sem nenapsal hovadinu biggrin.gif Jo a jinak ten vstup se vetsinou plati protoze guild owner plati za kazdyho svyho clena v guildu njaguarovi .. vychazi to cca 50fg na jednoho kdyz nepocitame ranky.



oky diky wink.gif jinak urcite naky guildy delaji singatury a avatary ?? no urcite bych casem do nakyho chtel sem videl ten europe a tak sami trusted a moderatori to bych se s ni musel ale domluvit ... klidne bych lvl servisy delal pac need fg biggrin.gif tak dik za help smile.gif
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Nov 28 2007 08:54am
tak do Europe by si rad?
no neda sa o tebe povedat ze by ti chybalo sebavedomie to je pravda biggrin.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Nov 28 2007 09:15am
Quote (AcedraC @ Wed, Nov 28 2007, 03:54pm)
tak do Europe by si rad?
no neda sa o tebe povedat ze by ti chybalo sebavedomie to je pravda biggrin.gif


nooo taky si myslím biggrin.gif nebo do 1337 jako správný bouchač biggrin.gif
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Nov 28 2007 09:51am
Quote (AcedraC @ Wed, 28 Nov 2007, 15:54)
tak do Europe by si rad?
no neda sa o tebe povedat ze by ti chybalo sebavedomie to je pravda biggrin.gif


tjn, ale iq asi krapet pokulhava... smile.gif
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Nov 28 2007 12:07pm
Quote (Josefista @ Wed, Nov 28 2007, 03:51pm)
tjn, ale iq asi krapet pokulhava... smile.gif


proc si to myslite? biggrin.gif co je na tom ???
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Nov 28 2007 01:04pm
Quote (Black_WoH @ Wed, 28 Nov 2007, 19:07)
proc si to myslite? biggrin.gif co je na tom ???


Tak dobre, vememe to ciste logicky:
Europe: Prestizni guilda nadupana jen trusted/mediator tagy
Black_WoH: 16ti lety harant s 20% warnem a s avatarem jisteho americkeho dementniho akcniho herce

Tak a ted mi rekni jedinej duvod proc by te meli prijmout tongue.gif

EDIT To Sob: to mas taky pravdu tongue.gif

This post was edited by Josefista on Nov 28 2007 01:07pm
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Nov 28 2007 01:06pm
Quote (Josefista @ Wed, Nov 28 2007, 08:04pm)
Tak dobre, vememe to ciste logicky:
Europe: Prestizni guilda nadupana jen trusted/mediator tagy
Black_WoH: 16ti lety harant s 20% warnem a s avatarem jisteho americkeho dementniho akcniho herce

Tak a ted mi rekni jedinej duvod proc by te meli prijmout tongue.gif


protoze v Europe je stejne vetsina 16tiletejch harantu... to ze ma nekdo TT neznamena ze neni dement biggrin.gif
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Nov 28 2007 03:49pm
Quote (Sobcz @ Wed, 28 Nov 2007, 21:06)
protoze v Europe je stejne vetsina 16tiletejch harantu... to ze ma nekdo TT neznamena ze neni dement biggrin.gif


toto se mne zda vic logicke smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll