Quote (Black_WoH @ Wed, Nov 28 2007, 02:01pm)
do teto doby sem se nezajimal o jsp guildy ... toz bych potreboval vysvetlit co se tam vlastne dela na co to je ... vim o tom asi to ze sou tam lidi ktery maji v tom guldu urcitou roly ... jestli nekdo muze vysvetlit vyhody guildu a co z toho muzu mit kdyz tam vstoupim ... pac mi pripada divne dat 150 fg free a hej jako v guidu .. neco z toho byt prece musi ne?
thx for help
většinou nic

jen dobrej pocit že si vyhodil fg + pocit že nejsi bezprizorní

, nektere guildy nabizej lvl services pokud maji membera s trusted tagem tak muzes pro ne treba delal lvl services a vydelavat si .. jinak je to hlavne o poznavani novejch memberu .. a kecani atd... jinak nektere guildy maj samy o sobe nejakou povets uz vybudovanou takze bejt v ni o necem svedci.. viz. např Patron Saints, 1337, Europe etc... nebo dělaj membeři společně ubery. Ale teď bych měl todle editnout ne ?

protože sem nenapsal hovadinu

Jo a jinak ten vstup se vetsinou plati protoze guild owner plati za kazdyho svyho clena v guildu njaguarovi .. vychazi to cca 50fg na jednoho kdyz nepocitame ranky.