Quote (Sentinel4 @ Tue, Nov 27 2007, 09:10pm)
jak se hralo kladno banik, tak jsem byl v hospe na pivko.
Byli tam 2 ozrali fanousci baniku a zacli tam utocit asi na 3 15 ti lete fotbalisty z kladna, kvuli tomu, ze tam prej hulej travu ( nic nemeli, ani nekourili)
pak po nich hodili zidli a sli k nim.. zacli je mlatit, kazdej mel asi tka 110+ kg, to je ta vase slavna sila?
kdyz pribehli kladensky fanousci, pravada bylo jich asi 15, tka se zamkli na zachode a cekali, nez prijede policie.
N1 BANIK!!!
nechapu proc mi to rikas ?me to vubec nezajima