Quote (Specter_CmuK @ Mon, 26 Nov 2007, 16:43)
vsichni su kokoti nebo len
lua je kokot?

vsichni su kokoti jenom Lua je letadlo... a ja jsem kostra teda... a Sob je Lichokopytnik (nebo sudokopytnik?)... a Zero je Nula... a Hero je nas hrdina... mam pokracovat?