d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Spoustime Novy Projekt - Poradna > Zamereny Na Hardware, Hry A Prg Webu
12Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Nov 22 2007 07:28am
Byl bych velice rád, kdyby nekteří návštěvníci zde, přispěli i nějakýmu svými zkušenostmi na tomto novém projektu.
Jedná se o pokud možno velkou databázi problému a tutoriálů v různých oborech, jak už bylo řečeno diskutuje se tam Hardware, Mobilní telefony, Software pro mobilní telefony, Software, Programováni webových stránek (CSS, HTML, PHP), Hry

Samozřejmě zde nemohu uvést přímou adresu, ale jsou to třikrát dvojité "Vé" tečka webová pomlčka poradna tečka "CéZet"
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Nov 22 2007 07:43am
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
Nov 22 2007 08:23am
Quote (Leri @ Thu, Nov 22 2007, 01:43pm)


cheat!
nejde na to kliknout!!!
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Nov 22 2007 08:48am
lol volove biggrin.gif
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,630.88
Nov 22 2007 12:05pm
osobne bych udelal nejakou hlavni stranku, kde je odkaz na forum

klasika, news, online, poll atd..
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Nov 23 2007 05:34am
Tato poradna bude mit dlouholetou tradici biggrin.gif
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Nov 23 2007 05:35am
Hele nechcete tam pridat tema poradna ke hram ? ( mam prar problemu s kteryma si nevim rady)
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Nov 23 2007 05:57am
OK tak skusim.

WTB ISO [N] NB, priblizne stats:

2 core proc cca 2 GHz
2 GB RAM (must)
256+ MB VideoRAM (nezdielana!)
160+ GB (this can be lowered if needed)
wifi (must)
15,4 " LCD (minimum)
DVD+-RW (to je snad jasne)
SVK klavesnica
a ostatne veci bezne na notasovi ako citacka setkych moznych kariet, BT, Cam, USB,...

pokial mozno bez OS, resp. nie taky ktoreho drivery su vyhradne optimalizovane na Vistu! dry.gif

ASUS prefered, ale keby bol vyborny pomer cena/vykon a zaruka, uvazoval by som o tom

post link if possible

HF&GL

wink.gif
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Nov 23 2007 08:30am
Quote (Jameess @ Fri, 23 Nov 2007, 12:35)
Hele nechcete tam pridat tema poradna ke hram ? ( mam prar problemu s kteryma si nevim rady)


Ono to klidne funguje i jako poradna ke hram, v tech hrach tam nemusi byt pouze recenze k jednotlivym hram, ale samozrejme i problemy se spustenim jednotlivych her atd atd atd smile.gif

Quote (M0f0 @ Fri, 23 Nov 2007, 12:57)
OK tak skusim.

WTB ISO [N] NB, priblizne stats:

2 core proc cca 2 GHz
2 GB RAM (must)
256+ MB VideoRAM (nezdielana!)
160+ GB (this can be lowered if needed)
wifi (must)
15,4 " LCD (minimum)
DVD+-RW (to je snad jasne)
SVK klavesnica
a ostatne veci bezne na notasovi ako citacka setkych moznych kariet, BT, Cam, USB,...

pokial mozno bez OS, resp. nie taky ktoreho drivery su vyhradne optimalizovane na Vistu! dry.gif

ASUS prefered, ale keby bol vyborny pomer cena/vykon a zaruka, uvazoval by som o tom

post link if possible

HF&GL

wink.gif


Tak o tomto zaloz tema na poradne, jiste ti tam nekdo pomuze smile.gif

This post was edited by unknown_spirit on Nov 23 2007 08:31am
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Nov 23 2007 08:30am
sry, double :/

This post was edited by unknown_spirit on Nov 23 2007 08:31am
Go Back To České a Slovenské Topic List
12Next
Closed New Topic New Poll