d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Hellgate: London
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,041
Joined: Jan 28 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 22 2007 05:21am
Hraje to Zde nekdo?

zde vase pripominky/nazory na hru

edit: 22.11 byl take novy patch ktery Opravil zpoustu chyb,jestli nekdo vite kde se da stahnout hellgate poslete te mi pm/nebo tu hodte link,diky

This post was edited by Mike OV on Nov 22 2007 05:23am
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Nov 22 2007 05:47am
brácha to hraje, ale náš komp dost nestíha sad.gif

jinak vše o hře zde:http://hellgate.cz/

Member
Posts: 20,041
Joined: Jan 28 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 22 2007 05:54am
Quote (Rakiii @ Thu, Nov 22 2007, 11:47am)
brácha to hraje, ale náš komp dost nestíha sad.gif

jinak vše o hře zde:http://hellgate.cz/


ja to hral taky na nejmensi detaily a trosec se mi to sekalo ,ma to hodne velke pozadavky hold sad.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Nov 22 2007 06:10am
Hned co vyslo demo jsem to stahl a vcera jsem se konecne dostal k tomu ze jsem to nainstaloval. Moc mne to teda nenadchlo. Mozna mit i lepsi pocitac, tak by byl zazitek na prvni dojem lepsi. Takhle jsem to jednoduse odinstaloval.
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Nov 22 2007 06:13am
Quote (Mike OV @ Thu, Nov 22 2007, 11:54am)
ja to hral taky na nejmensi detaily a trosec se mi to sekalo ,ma to hodne velke pozadavky hold sad.gif


spis je to dano mizernou optimalizaci ...podobne jak diablo

jinak jsou si hry ve stylu dost podobny

@..btw to si hral demo nebo full?

..co sem tak vysledoval tak to demo se jim vazne nepovedlo ... spis to lidi odradilo

full je už o něčem jiném ...
to demo bylo i děsně krátký

Na low detaily to navíc vypadá dost děsně ,ale my jsme tak rádi , že to rozchodíme ....

a jinak je tam i dost nepříjemných bugů (ktere se prubezne odstranuji)

pokud si však odmyslíte tyhle nedostatky je tofakt chytlava a navykova hra

This post was edited by Rakiii on Nov 22 2007 06:18am
Member
Posts: 20,041
Joined: Jan 28 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 22 2007 06:18am
Quote (Rakiii @ Thu, Nov 22 2007, 12:13pm)
spis je to dano mizernou optimalizaci ...podobne jak diablo

jinak jsou si hry ve stylu dost podobny

@..btw to si hral demo nebo full?

..co sem tak vysledoval tak to demo se jim vazne nepovedlo ... spis to lidi odradilo

nebyt otravnych bugu(ktere se prubezne odstranuji) je to jinak fakt chytlava a navykova hra (jeste kdyby nam tak sla plynule )


kamarad z prace mi pujcil plnou v cestine hral jsem to vazne jen chvili ale hodne me to nadchlo

a prave tu hru vytvorili spolutvurci diabla wink.gif ale jen nekteri ,od blizzardu to neni wink.gif

This post was edited by Mike OV on Nov 22 2007 06:19am
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Nov 22 2007 06:21am
Quote (Mike OV @ Thu, Nov 22 2007, 12:18pm)
kamarad z prace mi pujcil plnou v cestine hral jsem to vazne jen chvili ale hodne me to nadchlo


hráls multi nebo jen singla?

jako říkám " podobnost s diablem je čistě náhodná "
Member
Posts: 20,041
Joined: Jan 28 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 22 2007 06:22am
Quote (Rakiii @ Thu, Nov 22 2007, 12:21pm)
hráls multi nebo jen singla?

jako říkám " podobnost s diablem je čistě náhodná "


neni nahodna precti si o tom vic a doctes se,ze na tom delali i ti z dia,jen singl
jedine co mi na te hre vadi je ze je to historicke a novodobe dohromady,napr jsou tam postavy jako paladin ktery ma stit a mec,a pak manik ktery ma bouchacky... to mi nejde mco dohromady smile.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 22 2007 08:22am
Quote (Mike OV @ Thu, Nov 22 2007, 12:18pm)
kamarad z prace mi pujcil plnou v cestine hral jsem to vazne jen chvili ale hodne me to nadchlo

a prave tu hru vytvorili spolutvurci diabla wink.gif ale jen nekteri ,od blizzardu to neni wink.gif


ty uz robis? tongue.gif
Member
Posts: 20,041
Joined: Jan 28 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 22 2007 10:21am
Quote (fifky-OVA @ Thu, Nov 22 2007, 02:22pm)
ty uz robis? tongue.gif


jj na 50% smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll