Quote (Mike OV @ Thu, Nov 22 2007, 11:54am)
ja to hral taky na nejmensi detaily a trosec se mi to sekalo ,ma to hodne velke pozadavky hold

spis je to dano mizernou optimalizaci ...podobne jak diablo
jinak jsou si hry ve stylu dost podobny
@..btw to si hral demo nebo full?
..co sem tak vysledoval tak to demo se jim vazne nepovedlo ... spis to lidi odradilo
full je už o něčem jiném ...
to demo bylo i děsně krátký
Na low detaily to navíc vypadá dost děsně ,ale my jsme tak rádi , že to rozchodíme ....
a jinak je tam i dost nepříjemných bugů (ktere se prubezne odstranuji)
pokud si však odmyslíte tyhle nedostatky je tofakt chytlava a navykova hra
This post was edited by Rakiii on Nov 22 2007 06:18am