Quote (adofka @ Wed, Nov 21 2007, 07:15pm)
mno lenze toto je iny pripad...to ze moc trejdujes s tym nema nic spolocne proste bol len vypadok serweru podla mna lenze toto je bloknuty port a ja s tym nemozem nic urobit.a to ma sere...
hmm já ti nevím že bych měl vypadek servru týden ? To asi ne...
Na US a asiu se napojím normálně