Quote (ghetofu @ Sun, Nov 11 2007, 09:04pm)
CW - Vengeful, Sand king, Necrolyte , Rhasta , Pugna.
V takovéhle sestavě hrajeme.
No podla mna dost For Fun zostava,ale na cw je to podla mna sux ...
Quote (ghetofu @ Sun, Nov 11 2007, 09:37pm)
ale v CW se hraje jen ap

Arem/Ar muzes hrat jen for fun
gheto pokial viem na cw sa hrava Ap a dakedy sa hraval aj normal mod,ale nikdy som nevidel na cw ar alebo dokonca mod z em

to co hravate jake cw prosim ta??Kazdy skill hrac z EM uz nehrava