d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Potrebuju Pomoc Vsech > Info Vevnitr
1235Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Nov 9 2007 02:13pm
takze sli ste si nevsimli .. tak si muzete v settings zmenit jazyk ve kterym mate jsp. A diky nejmenovane osobě je tam i čj .. ^^ takže se to postupně snažim překládat.. prosim všechny připomínky k již přeloženým věcem pište sem a taky bych potřeboval pomoct s pár překladama.. jako esli Forum Gold bude Fórum Zlato nebo jen Zlato já fakt nevim .. -.- prostě pokud mi pomůžete bude to jen k vašemu dobru smile.gif dik.
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 140,990.88
Nov 9 2007 02:14pm
kde davas navrhy??
chces ziskat tt timto zpusobem biggrin.gif

udelej Poll


jinak forum gold -> forum gold
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Nov 9 2007 02:14pm
ken aj help jú? biggrin.gif já to něják nechápu
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Nov 9 2007 02:19pm
forum gold bych nechal tak jak je... sice nechcu do teho kecat ale asi si to nechám v engl

jo a jestli chceš pomoct napiš sem přesněji co chceš pomoct přeložit ať víme wink.gif
Member
Posts: 1,768
Joined: Oct 22 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Nov 9 2007 02:24pm
forum gold možeš napísať ako peníze na fore
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Nov 9 2007 02:24pm
jako aj je pěkná ale je pravda ze neco by se prelozit mohlo
Quote (DTSS @ Fri, Nov 9 2007, 08:24pm)
forum gold možeš napísať ako peníze na fore

tohle nemyslis ani ze srandy? Pnf = fg? biggrin.gif to bych nechal biggrin.gif

This post was edited by Lua on Nov 9 2007 02:25pm
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Nov 9 2007 02:30pm
taky bych nechal forum gold v orginále wink.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Nov 9 2007 03:16pm
ja si stejne necham anglictinu, takze se na to vyser Sobe, delas zbytecnou praci
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Nov 9 2007 03:17pm
Quote (Leri @ Fri, 9 Nov 2007, 22:16)
ja si stejne necham anglictinu, takze se na to vyser Sobe, delas zbytecnou praci


taky o tom přemejšlim, budou vypadat divně trady eng / cze.. co všechno budeš překládat sobe?
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 9 2007 03:18pm
Quote (Leri @ Fri, Nov 9 2007, 10:16pm)
ja si stejne necham anglictinu, takze se na to vyser Sobe, delas zbytecnou praci


první kloudná věta , 100% vouch
Go Back To České a Slovenské Topic List
1235Next
Closed New Topic New Poll