☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
České a Slovenské
> Potrebuju Pomoc Vsech > Info Vevnitr
1
2
3
5
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 1220
Replies: 41
Track Topic
Sobcz
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold
:
10,388.99
#1
Nov 9 2007 02:13pm
takze sli ste si nevsimli .. tak si muzete v settings zmenit jazyk ve kterym mate jsp. A diky nejmenovane osobě je tam i čj .. ^^ takže se to postupně snažim překládat.. prosim všechny připomínky k již přeloženým věcem pište sem a taky bych potřeboval pomoct s pár překladama.. jako esli Forum Gold bude Fórum Zlato nebo jen Zlato já fakt nevim .. -.- prostě pokud mi pomůžete bude to jen k vašemu dobru
dik.
undead_lord
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold
:
140,990.88
#2
Nov 9 2007 02:14pm
kde davas navrhy??
chces ziskat tt timto zpusobem
udelej Poll
jinak forum gold -> forum gold
Lua
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold
:
25,797.87
#3
Nov 9 2007 02:14pm
ken aj help jú?
já to něják nechápu
mortwatcher
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold
:
36,570.00
#4
Nov 9 2007 02:19pm
forum gold bych nechal tak jak je... sice nechcu do teho kecat ale asi si to nechám v engl
jo a jestli chceš pomoct napiš sem přesněji co chceš pomoct přeložit ať víme
DTSS
Member
Posts: 1,768
Joined: Oct 22 2006
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 20%
#5
Nov 9 2007 02:24pm
forum gold možeš napísať ako peníze na fore
Lua
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold
:
25,797.87
#6
Nov 9 2007 02:24pm
jako aj je pěkná ale je pravda ze neco by se prelozit mohlo
Quote (DTSS @ Fri, Nov 9 2007, 08:24pm)
forum gold možeš napísať ako peníze na fore
tohle nemyslis ani ze srandy? Pnf = fg?
to bych nechal
This post was edited by Lua on Nov 9 2007 02:25pm
Esantin
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold
:
646.00
#7
Nov 9 2007 02:30pm
taky bych nechal forum gold v orginále
Leri
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold
:
10,492.50
#8
Nov 9 2007 03:16pm
ja si stejne necham anglictinu, takze se na to vyser Sobe, delas zbytecnou praci
Esantin
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold
:
646.00
#9
Nov 9 2007 03:17pm
Quote (Leri @ Fri, 9 Nov 2007, 22:16)
ja si stejne necham anglictinu, takze se na to vyser Sobe, delas zbytecnou praci
taky o tom přemejšlim, budou vypadat divně trady eng / cze.. co všechno budeš překládat sobe?
Killer111
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
#10
Nov 9 2007 03:18pm
Quote (Leri @ Fri, Nov 9 2007, 10:16pm)
ja si stejne necham anglictinu, takze se na to vyser Sobe, delas zbytecnou praci
první kloudná věta , 100% vouch
Go Back To
České a Slovenské
Topic List
1
2
3
5
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact