d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Koupě Notebooku ! > **jen Pro Lidi,jež Ví O Dané Tématice **
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Nov 9 2007 07:12am
Takže budu si kupovat notebook, cena +-20k, spíše těch 20 000 ,-

Už sem kontaktoval pár lidí, že Rade a OKPařane?!!! Ale stále nemám jasno.

Prosil bych o pomoc Vás, jež se v tom trochu vyznáte. Výhrady mám snad jen v 2048 RAM a nějaké slušnější grafické kartě, kapacita disku aby nebyla příliš malá a co já vím, procesor by snad taky mohl za něco stát :-)

Děkuji.
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Nov 9 2007 07:13am
Quote (z3r0. @ Fri, Nov 9 2007, 02:12pm)
Takže budu si kupovat notebook, cena +-20k, spíše těch 20 000 ,-

Už sem kontaktoval pár lidí, že Rade a OKPařane?!!! Ale stále nemám jasno.

Prosil bych o pomoc Vás, jež se v tom trochu vyznáte. Výhrady mám snad jen v 2048 RAM a nějaké slušnější grafické kartě, kapacita disku aby nebyla příliš malá a co já vím, procesor by snad taky mohl za něco stát :-)

Děkuji.


kup tendle:
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Nov 9 2007 07:15am
nekupuj acer, kup asus wink.gif
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Nov 9 2007 07:23am
Dal bych prednost, kdybyste zde dali link, na kompletni produkt , kde bych se dozvedel jednotlive komponenty jez obsahuje a take cenu apod.... Obrazek bohuzel nestaci.
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Nov 9 2007 07:27am
Quote (M0f0 @ Fri, Nov 9 2007, 01:15pm)
nekupuj acer, kup asus wink.gif


word
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Nov 9 2007 07:38am
Quote (M0f0 @ Fri, Nov 9 2007, 01:15pm)
nekupuj acer, kup asus wink.gif


vouch, sleduj ty barvy, jsou o hodne lepsi

Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Nov 9 2007 07:41am
Člověk sem napíše , aby se něco dověděl a ono toto.. Né že by mi to nějak vadilo, ale vadí mi to :-) Chlapci, měli byste se sebou něco dělat.

Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Nov 9 2007 07:43am
Quote (z3r0. @ Fri, Nov 9 2007, 02:41pm)
Člověk sem napíše , aby se něco dověděl a ono toto.. Né že by mi to nějak vadilo, ale vadí mi to :-) Chlapci, měli byste se sebou něco dělat.


když se ti nelíbí acer.. tak fujitsu-siemens no ...
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Nov 9 2007 07:53am
nejde o to ci sa ti paci vizualne, kamos predava NB tak mi dava typy.

ked chces linky, pokukaj: http://www.alza.cz/18842920/notebooky.htm

upresni si podla ceny, znacky alebo parametrov

ja rubem s cenou trosku vyssie, takze tuto cenovu kategoriu nesledujem smile.gif
Retired Moderator
Posts: 21,491
Joined: Jun 26 2005
Gold: 10,141.05
Trader: Trusted
Nov 9 2007 07:54am
User requested closing.
Go Back To České a Slovenské Topic List
Closed New Topic New Poll