d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Euro-pvp > Kterej Curak Nam Porad Zavira Topicy??
12312Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,750
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,695.88
Nov 6 2007 11:06am
Quote (Rakiii @ Tue, Nov 6 2007, 11:45am)
spíš to vypadá na nějaký 2v2 turnaj

k 1v1 : znovu se otevřela myšlenka 1v1 ligy jaká byla v dřívějších dobách ...

to Unlu : Jak si na to přišel?


s bliznou dostanu 1fb nebo 1-2 rany a jsem bez many a muzu jenom utikat
s fb -> je to stejne jako bliznou akorat tam muzu aspon spamovat levny fbolty
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Nov 6 2007 12:34pm
Quote (undead_lord @ Tue, Nov 6 2007, 05:06pm)
s bliznou dostanu 1fb nebo 1-2 rany a jsem bez many a muzu jenom utikat
s fb -> je to stejne jako bliznou akorat tam muzu aspon spamovat levny fbolty


blizna udela ale mnohem vetsi skodu ... a muze dobre vyuzit Lr

fb mi prijde dobrej akorat do komba s fohem nebo trapkou
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 6 2007 12:37pm
j blizna zabije mnohem rychleji než fb, pokud u fb není foh
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Nov 6 2007 12:40pm
Jesli nam to nezaviraj kuli tomu ze to ma naky rights reserved nebo neco...
Member
Posts: 45,750
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,695.88
Nov 6 2007 12:50pm
bliz nadela vetsi skody, ale je take vice bezbranejsi
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Nov 6 2007 05:50pm
Zda se mi to, nebo je foher vazne tak silnej... ? dejte ho do tymu s asskou a davaj fakt vsechno tongue.gif

Jo a nemam rad amazonky... ja sem nad tim premejslel... i kdyz bude 2x supp + amp tak staci 2 dobre tele chary a ama team se nechyta (pravda, ma porad multiple, ale pokud tele chary delaj necekany nalety tak i multiple je napikaču, pac ama nemuze tak rychle zareagovat)

Podle me maj tele (dru, soso) či elemental (foh, asn) chary mnohem lepsi vyhlidky... (+ necro ofc:) Jsou mene predvidatelni ci vice offensivni. Ofensivni styl ma budoucnost imo...

Napriklad hral jsem ja+ ama +baba vs foh+ asn +light soso a bez sanci (nevim esli ta ama byla pica, ale prej ne, byl to george- zsess... nebo jakej mel char name)

This post was edited by Josefista on Nov 6 2007 06:04pm
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Nov 7 2007 12:05am
Quote (Josefista @ Tue, 6 Nov 2007, 20:40)
Jesli nam to nezaviraj kuli tomu ze to ma naky rights reserved nebo neco...


skor preto ze nejaky random si tam vzdy da +1, aj ked nie doslova, niekto ho reportne a mod to neriesi kedze si to nedokaze prelozit a zavre cely topic dry.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 7 2007 02:58am
dobře hrající ama team by neměl foh vůbec ohrozit, neměl by se vůbec přiblížit a pokud jo, hraje ten ama team špatně
Member
Posts: 45,750
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,695.88
Nov 7 2007 03:17am
Foh je silny char ale je slaby vs druid a ama

navic s amp umre na par ran

btw nevite co delat, kdyz se objevim blizko Druida (s huricanem) tak mam lagy? ^

This post was edited by undead_lord on Nov 7 2007 03:18am
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Nov 7 2007 05:07am
Quote (Killer111 @ Wed, Nov 7 2007, 08:58am)
dobře hrající ama team by neměl foh vůbec ohrozit, neměl by se vůbec přiblížit a pokud jo, hraje ten ama team špatně


ama team potrebuje mnohem lepsi kooperaci vsech hracu v teamu nez treba bar+3sorc

@Josefista- vcera jsme hrali spolu ama team: ama bar nec a myslim ze na prvni match jsme to davali slusne ...
jak jsme hrali spolu nec+ama vs blizz+nec to bylo dost tezky kombo ... blizna si dava necra celkem lehce (navic s lr)
a pokud zbyde samotna ama proti nekrovi s decrepify uh....
a jak jsme hrali 4v4
ama+bar+nec+pala vs fb blizz trap ele > v tomhle ama teamu to stoji predevsim na amce , ale musi ji ostatni pomahat predevsim nesmi komukoliv dovolit tankovat amu ...
obcas to byl celkem lag chaos ... ale celkovy skore nebylo tak fifty fifty ... mit lepsiho palu a byt sehrany tak je to jedno z nej komb vubec ...
az bude hotovej orb muzem zkouset i dalsi komba
assa/orb/nec klidne

This post was edited by Rakiii on Nov 7 2007 05:24am
Go Back To České a Slovenské Topic List
12312Next
Add Reply New Topic New Poll