d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Euro-pvp > Znovu
12Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 5 2007 04:27pm
tak Josef je zpátky, tak by to nebylo cze fórum bez ep topicu smile.gif


Dal bych nějaký 1v1 train:


Barb Assa nebo Ama
Member
Posts: 9,885
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1,511.98
Nov 6 2007 02:10am
barb the beast
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Nov 6 2007 03:00am
Quote (Killer111 @ Mon, Nov 5 2007, 10:27pm)
tak Josef je zpátky, tak by to nebylo cze fórum bez ep topicu smile.gif


Dal bych nějaký 1v1 train:


Barb Assa nebo Ama


hehe, dik killere, zrovna sem se chtel zeptat proc ten stary zrusili smile.gif Po 4v4 bude asi 1v1 tour ze? proto potrebujes ten train? Muj "mrtvolnik" je ti otevreny wink.gif
(dneska po skole muzem zacit cca kolem 5-6te)

EDIT: Jinak jsem prisel na to, jaky ma europvp problem... Tac, Ice a dalsi vyborni hraci jsou v jedne alianci a nedavaji nam prostor k vitezstvim v tvt tongue.gif (co to zas bliju .)

This post was edited by Josefista on Nov 6 2007 03:06am
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 6 2007 03:21am
to nevím josefe jestli bude 1v1 , každopádně chci potrénovat a hlavně pro prdel smile.gif

jinak k tav, neřekl bych že mají monopol na vítězství. v 2v2 jsme je porazili i my s jurkem. teď ve finále 4-3 to je hodně vyrovnané
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,630.88
Nov 6 2007 03:34am
me se zda ze fb je lepsi pro tvt nez blizna ..
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 6 2007 03:45am
Quote (undead_lord @ Tue, Nov 6 2007, 10:34am)
me se zda ze fb je lepsi pro tvt nez blizna ..


když myslíš smile.gif , za socku musíš umět hrát dobře a nedělat chyby, pak bude dobrá jakákoliv
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Nov 6 2007 05:45am
Quote (Josefista @ Tue, Nov 6 2007, 09:00am)
hehe, dik killere, zrovna sem se chtel zeptat proc ten stary zrusili smile.gif Po 4v4 bude asi 1v1 tour ze? proto potrebujes ten train? Muj "mrtvolnik" je ti otevreny wink.gif
(dneska po skole muzem zacit cca kolem 5-6te)

EDIT: Jinak jsem prisel na to, jaky ma europvp problem... Tac, Ice a dalsi vyborni hraci jsou v jedne alianci a nedavaji nam prostor k vitezstvim v tvt tongue.gif (co to zas bliju .)


spíš to vypadá na nějaký 2v2 turnaj

k 1v1 : znovu se otevřela myšlenka 1v1 ligy jaká byla v dřívějších dobách ...

to Unlu : Jak si na to přišel?

This post was edited by Rakiii on Nov 6 2007 05:48am
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Nov 6 2007 06:02am
Quote (undead_lord @ Tue, Nov 6 2007, 09:34am)
me se zda ze fb je lepsi pro tvt nez blizna ..


tak to nevím blizna dokáže hrát i hodně kvalitně def když se všecko posere.. si pamatuju na pvp servru kdyz zbyla 1 blizka proti nám ( foh + li + fb ) a sorky měly co dělat biggrin.gif

e : a tav sou hodně dobří ale asi ne neporazitelní wink.gif

This post was edited by mortwatcher on Nov 6 2007 06:03am
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 6 2007 06:20am
nebýt tace a lamera tak jsou crap biggrin.gif
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Nov 6 2007 06:45am
Quote (mortwatcher @ Tue, Nov 6 2007, 12:02pm)
tak to nevím blizna dokáže hrát i hodně kvalitně def když se všecko posere.. si pamatuju na pvp servru kdyz zbyla 1 blizka proti nám ( foh + li + fb ) a sorky měly co dělat biggrin.gif

e : a tav sou hodně dobří ale asi ne neporazitelní wink.gif


Co si pamatuju 4v4 tour co jsme hrali tak jsme uz vedli 3v1 nad TAV ... akorat nechapu jak jsme to mohli nakonec projet 3:4 sad.gif

Ale jako proste porazit se da kazdej a v tvt je to vice o týmovém hraní, zkusenostech a taktice

@ btw Morte tebe pokud vubec vidim tak ses na hc:-)

Tak koukej mazat na tvt
wink.gif

This post was edited by Rakiii on Nov 6 2007 06:46am
Go Back To České a Slovenské Topic List
12Next
Closed New Topic New Poll