Quote (Killer111 @ Mon, Nov 5 2007, 10:27pm)
tak Josef je zpátky, tak by to nebylo cze fórum bez ep topicu

Dal bych nějaký 1v1 train:
Barb Assa nebo Ama
hehe, dik killere, zrovna sem se chtel zeptat proc ten stary zrusili

Po 4v4 bude asi 1v1 tour ze? proto potrebujes ten train? Muj "mrtvolnik" je ti otevreny

(dneska po skole muzem zacit cca kolem 5-6te)
EDIT: Jinak jsem prisel na to, jaky ma europvp problem... Tac, Ice a dalsi vyborni hraci jsou v jedne alianci a nedavaji nam prostor k vitezstvim v tvt

(co to zas bliju .)
This post was edited by Josefista on Nov 6 2007 03:06am