Quote (z3r0. @ Fri, Nov 2 2007, 05:59pm)
Tak o co tu běží... po dlouhé době sem se rozhodl něco přibrat , ono 184/76kg(19let) není zas tak špatný ale přece jen by se něco málo přibrat bodlo. Takže bych zde prosil někoho, kdo se v dané věci trošičku orientuje (že tebi? :-* ) ,aby mně doporučil nějaké ty doplňky výživy, nebo věci tipu creatin (dřív sem toho byl odpůrce, ale tak co už... zdá se mi, že je to snad i bezpečné). Je mi jasné, že budu muset navštivovat rambodílnu, ... tam by se bodly taky nějaké poznámky, třeba jestli cvičit menší váhy po více opakování, nebo naopak Velké váhy a málo opakován, popř. jak často cvičit... Veškeré rady uvítám, prosil bych aby se tento topic nezvrtnul... jo a poznámka na konec, nemusí to být čistě svalová hmota, ono se to časem pak vypiluje :-)
burger king & mekáč je podle me lepsi kombinace.