d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Jak Co Nejrychleji Nabrat Objem !!!
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Nov 2 2007 10:59am
Tak o co tu běží... po dlouhé době sem se rozhodl něco přibrat , ono 184/76kg(19let) není zas tak špatný ale přece jen by se něco málo přibrat bodlo. Takže bych zde prosil někoho, kdo se v dané věci trošičku orientuje (že tebi? :-* ) ,aby mně doporučil nějaké ty doplňky výživy, nebo věci tipu creatin (dřív sem toho byl odpůrce, ale tak co už... zdá se mi, že je to snad i bezpečné). Je mi jasné, že budu muset navštivovat rambodílnu, ... tam by se bodly taky nějaké poznámky, třeba jestli cvičit menší váhy po více opakování, nebo naopak Velké váhy a málo opakován, popř. jak často cvičit... Veškeré rady uvítám, prosil bych aby se tento topic nezvrtnul... jo a poznámka na konec, nemusí to být čistě svalová hmota, ono se to časem pak vypiluje :-)


Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Nov 2 2007 11:02am
mekac & kfc
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Nov 2 2007 11:06am
Quote (otko @ Fri, Nov 2 2007, 06:02pm)
mekac & kfc


Podobným odpovědím se radějí vyhýbejte. Já sem se zde vyjádřil docela na úrovni a o stejný přístup bych si vás dovolil taky požádat. Pokud máte podobný názor na věc, raději zde nepište.
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Nov 2 2007 12:20pm
Quote (z3r0. @ Fri, 2 Nov 2007, 18:06)
Podobným odpovědím se radějí vyhýbejte. Já sem se zde vyjádřil docela na úrovni a o stejný přístup bych si vás dovolil taky požádat. Pokud máte podobný názor na věc, raději zde nepište.


kratka strucna odpoved
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Nov 2 2007 12:27pm
Quote (z3r0. @ Fri, Nov 2 2007, 05:59pm)
Tak o co tu běží... po dlouhé době sem se rozhodl něco přibrat , ono 184/76kg(19let)  není zas tak špatný ale přece jen by se něco málo přibrat bodlo. Takže bych zde prosil někoho, kdo se v dané věci trošičku orientuje (že tebi? :-* ) ,aby mně doporučil nějaké ty doplňky výživy, nebo věci tipu creatin (dřív sem toho byl odpůrce, ale tak co už... zdá se mi, že je to snad i bezpečné). Je mi jasné, že budu muset navštivovat rambodílnu, ... tam by se bodly taky nějaké poznámky, třeba jestli cvičit menší váhy po více opakování, nebo naopak  Velké váhy a málo opakován, popř. jak často cvičit...  Veškeré rady uvítám, prosil bych aby se tento topic nezvrtnul...  jo a poznámka na konec, nemusí to být čistě svalová hmota, ono se to časem pak vypiluje :-)


burger king & mekáč je podle me lepsi kombinace.
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 2 2007 12:31pm
Quote (Sobcz @ Fri, Nov 2 2007, 07:27pm)
Quote (z3r0. @ Fri, Nov 2 2007, 05:59pm)
Tak
o co tu běží... po dlouhé době sem se rozhodl něco přibrat , ono
184/76kg(19let)  není zas tak špatný ale přece jen by se něco málo
přibrat bodlo. Takže bych zde prosil někoho, kdo se v dané věci
trošičku orientuje (že tebi? :-* ) ,aby mně doporučil nějaké ty doplňky
výživy, nebo věci tipu creatin (dřív sem toho byl odpůrce, ale tak co
už... zdá se mi, že je to snad i bezpečné). Je mi jasné, že budu muset
navštivovat rambodílnu, ... tam by se bodly taky nějaké poznámky, třeba
jestli cvičit menší váhy po více opakování, nebo naopak  Velké
váhy a málo opakován, popř. jak často cvičit...  Veškeré rady
uvítám, prosil bych aby se tento topic nezvrtnul...  jo a poznámka
na konec, nemusí to být čistě svalová hmota, ono se to časem pak
vypiluje :-)


burger king & mekáč je podle me lepsi kombinace.


kde je u nás burger king prosím ?
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Nov 2 2007 12:32pm
Quote (Killer111 @ Fri, 2 Nov 2007, 19:31)
kde je u nás burger king prosím ?


v nemecko hovoriacich reklamach
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 2 2007 01:57pm
Dobry topic zero !! Na tuhle otazku bych taky potreboval odpoved takze doufam ze se tu tebi brzo ukaze wink.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Nov 2 2007 03:10pm
mám dotaz .... snídáš ? ^^

Je to kurevskej základ a většinou ty co nesnídají tak mají takovýhle problémy ......

jestli nesnídáš začni biggrin.gif

e: jinak ta váha je celkem ok ^^

This post was edited by FF-speed on Nov 2 2007 03:11pm
Member
Posts: 528
Joined: Jun 20 2006
Gold: 1.31
Nov 2 2007 04:36pm
tak uz jsem odpoved na tuhle otazku psal v topicu "moje vaha" nebo tak nejak o kousek radku niz takze se opakovat nebudu smile.gif

snad jen (doufam ze to neni proti pravidlum): veveve.ronnie.cz - stranky o cviceni, vyzive... shodou okolnosti tam delam moderatora smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll