d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Univerzita Volá Aneb Velke Dilema > Chtel Bych Vas Nazor
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Oct 30 2007 02:04pm
http://www.praguecollege.cz/cs/domu


Hele lidi vybral jsem si vysokou a to jakoze fakt vysokou podle mych predstav, jenze skolne je stejne tak vysoke (+-10k mesicne) a ja nevim jestli ma cenu snazit se to nejak vymyslet jestli to za to stoji. Rad bych znal vas nazor, projdete si ty weby a pokud mozno mi reknete, prip. navrhnete jak by se to dalo financovat, prece jenom je to ctvrt mega za 3 leté studium... Druhou moznosti je Masarykova Univerzita v Brne a posledni zachrana samozrejme Banska v Ostrave, ale to bych fakt nerad. Ocenil bych dobre napady a nazory, predem diky tem co to vemou vazne.

Nejvíc mě tam láká výuka v angličtině, flexibilní plán studia a osobní přístup... Na druhou stranu tam asi bude hodně zazobanců, ale to nějak přežiju snad... Mluvil jsem s pár lidma od nich na Gaudeamu a vypada to že to berou fakt vážně (po první české větě se mě hostesky ptaly jestli bych mohl mluvit anglicky laugh.gif uznávám že jsem byl zpočátku mírně v šoku, ale koneckonců, mohl jsem to předpokládat že...)
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Oct 30 2007 02:04pm
stredni rules ... biggrin.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 30 2007 02:05pm
Quote (MrReaper @ Tue, Oct 30 2007, 09:04pm)
http://www.praguecollege.cz/cs/domu


Hele lidi vybral jsem si vysokou a to jakoze fakt vysokou podle mych predstav, jenze skolne je stejne tak vysoke (+-10k mesicne) a ja nevim jestli ma cenu snazit se to nejak vymyslet jestli to za to stoji. Rad bych znal vas nazor, projdete si ty weby a pokud mozno mi reknete, prip. navrhnete jak by se to dalo financovat, prece jenom je to ctvrt mega za 3 leté studium... Druhou moznosti je Masarykova Univerzita v Brne a posledni zachrana samozrejme Banska v Ostrave, ale to bych fakt nerad. Ocenil bych dobre napady a nazory, predem diky tem co to vemou vazne.

Nejvíc mě tam láká výuka v angličtině, flexibilní plán studia a osobní přístup... Na druhou stranu tam asi bude hodně zazobanců, ale to nějak přežiju snad... Mluvil jsem s pár lidma od nich na Gaudeamu a vypada to že to berou fakt vážně (po první české větě se mě hostesky ptaly jestli bych mohl mluvit anglicky laugh.gif uznávám že jsem byl zpočátku mírně v šoku, ale koneckonců, mohl jsem to předpokládat že...)


pod se mnou na práva wink.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Oct 30 2007 02:08pm
Black: neříkám že ne, ale tu budu mít zanedlouho za sebou, takže je čas se pohnout dál

Sob: Nejdu na práva, chci studovat IT&Computing a možná si vezmu kurz Ekonomie a Managementu, ale práva to není nic pro mě... Nařízení spíš porušuju než abych se je učil...

Opravdu děkuji za pomoc laugh.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 30 2007 02:16pm
Quote (MrReaper @ Tue, Oct 30 2007, 09:08pm)
Black: neříkám že ne, ale tu budu mít zanedlouho za sebou, takže je čas se pohnout dál

Sob: Nejdu na práva, chci studovat IT&Computing a možná si vezmu kurz Ekonomie a Managementu, ale práva to není nic pro mě... Nařízení spíš porušuju než abych se je učil...

Opravdu děkuji za pomoc laugh.gif


musis se ucit spis jak je sikovne porusovat .. biggrin.gif to neni nic vo dodrzovani .. proto me to tak laka biggrin.gif
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Oct 30 2007 02:23pm
Quote (MrReaper @ Tue, Oct 30 2007, 09:08pm)
Black: neříkám že ne, ale tu budu mít zanedlouho za sebou, takže je čas se pohnout dál

Sob: Nejdu na práva, chci studovat IT&Computing a možná si vezmu kurz Ekonomie a Managementu, ale práva to není nic pro mě... Nařízení spíš porušuju než abych se je učil...

Opravdu děkuji za pomoc laugh.gif

tam ¨bych taky chtel skoncit na managment a ekonomie rekl bych ze ta v brne je idealni a asi nejlepsi ve cr ne ? za ty lowe to je docela na picu ale neznam tvuj financni stav pokud na to mas klidne proc ne
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Oct 30 2007 02:24pm
běž na něco phree wink.gif
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Oct 30 2007 02:24pm
maly detail, dostanes po skonceni studia certifikat, ktory je akreditovany u vas? alebo plati v celej EU? aby tie prachy za to staly. pokial nejsi synacek tatinka podnikatele alebo aspon top/middle manazmentu, tak si racej vyber nejaku "statnu" uni, to ze sa tam uci v angline nic neznamena. pokial je to o plateni skolneho, tak dost casto aj o kurupcii a kupovani skusok, potom ta vyucba za moc nestoji
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Oct 30 2007 02:58pm
10k mesicne = skoro 100k rocne

ver mi, ze za tech 100k mesicne nebudes o nic chytrejsi nez pokud budes studovat nekde v Dolnich Kotehulkach
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Oct 30 2007 03:23pm
měls jít na vše... je tady IT i management i ekonomie jako taková xD
Go Back To České a Slovenské Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll