vyloupit banku, přepadávat transporty, vyměnovat panely a čtečky u bankomatů

osobně si myslím že i v 16 se dá sehnat brigáda zákoně osoibně sklad v supermarketu jak tu někdo navrhoval je asi nej řešení pro tebe
ale pak i sou ty na černo

ale pokud najdeš svině tak
zaprví můžou se na tebe vysrat nedat výplatu nemáš nic v ruce
za druhy uděláš si zranění žadný pojistný když to nahlásíš, tak tě žalujou že si se knim vloupal a tam sis udělal zranění zase by si na tom byl tratnej ty
a ted + když tě někdo žaluje tak furt máš poloviční trestní sazbu

radim se poptat po známých znam spoustu případů kdy se de makat na stavbu za slušný prachy a tam máš jistotu mže ti nic neudělaj< v určitým musí být ten nejvyšší táta tvýho kámoše atd prostě koho znáš
rada 3 neymsli si že pokud děláš na černo tak že zákonitě dostaneš víc peněz dostaneš <co znam tak pokud ti není 18+ tak se tě snaží oškubat kde to de> takže za tebe neplatí daně zp/sp a daj ti normálka 45kč na /h možná někde i mín
doufez že budeš mít luck

Quote (Black_WoH @ Thu, Oct 25 2007, 05:19pm)
jj skus to pres znami ... taky to tak mam je mi 15 a makam pres vykendy ve vojenskej nemocnici v plzni .... taky pres mamu tak to skus pres znamy
štěstí že tam nechodim
This post was edited by Lua on Oct 25 2007 12:27pm