d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Jak Jste Prisli K Vasemu Nicku?
1238Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,630.88
Oct 25 2007 02:21am
Posledni dobou je zde malo topicu a prevazujou spamy, tak jsem chtel zalozit trochu spolecensky topic

Tak ja zacnu:

2003, po 3 mesicich, kdy jsem obdrzel svuj prvni PC (a stale ho pouzivam) jsem si koupil d2 (tehdy jeste bez exp) a po par tydnech hrani singla jsem chtel vyzkouset battle net. Pripojoval jsem se na bnet a musel jsem cekat 2 hodiny nez se stahlo Patch (28kbs rychlost...). Nastala situace, kde jsem musel vymyslet jmeno acc, zkousel jsem skoro vsechny "normalni" jmena jako: angel, erik, lord, undead, venom ... ale vzdycky uz tam neco existovalo, tak jsem slozil ty 2 undead a lord dohromady a vznikl acc, (Jako spravny teenager jsem chtel acc name, ktery "nahani" strach ^^)

a co vy? biggrin.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 25 2007 02:36am
killer


hádej biggrin.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Oct 25 2007 02:47am
Ted jsem sem prisel uplne za stejnym duvodem, a to zalozit nejaky seriozni topic :-) (Verte mi nebo ne)

Tenhle je sice super, ale co ja mam vymyslet za prupovidku k mojemu.... hmm.. K tomu se nic neda rict smile.gif (nemluvim ted o zdrobnenine "Leri")

This post was edited by Leri on Oct 25 2007 02:47am
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Oct 25 2007 03:30am
sapier neni muj ale mel jsem dj-tonga (dj)- bo si delam svoji hudbu tonga je stat v oceanii sem to videl v atlase ve skole tak se mi to libilo a banicek to je totalni picovina jen proto ze chodim na banik sem si to ze srandy zalozil ze to ale nebudu mit a nejak mi to zustalo smile.gif

jinak konecne rozumny topic fakt
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Oct 25 2007 03:50am
Runner vznikl z toho jak sem chodil ještě do herny počitačove na Counter strike 1.6 (té dobry to byl hit ) sme hrali každy pod svojim nickem a kamoš založil "clan" unbelievable runners wink.gif tak sem si vzal runner jak nick ;D
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Oct 25 2007 04:03am
Asi tak před šesti lety možná ještě dýl, mi kámoš ukázal skvělou hru stolní hru na hrdiny Dračí Doupě (české zjednodušené D&D), tak jsme to chvíli hráli ve dvou, ale to byla nuda a ještě jsme to moc neuměli. Pak sem s tim kámošem jel na tábor ^^ a tam se sešlo víc lidí, ve více lidech je to něco jiného, potom přišlo na jméno, vůbec sem nevěděl a tak mi házeli návrhy až se mi zalíbil Esantin a od tý doby ho používám biggrin.gif.
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Oct 25 2007 04:40am
zakladal sem icq acount , chtel sem napsat venys ale preklepl sem se tak sem si to nechal
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Oct 25 2007 05:28am
ja mam svuj nick protoze jsem moc ale to moc chytry kluk blush.gif
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Oct 25 2007 06:11am
mort byla prvni knižka od terryho pratchetta kterou jsem měl... ale tendle acc už někdo měl... tak sem si vzal přezdívku kterou mám na youtube a to mortwatcher jako apojení slov mort a watcher kde na youtube to celkem sedlo smile.gif A nechtěl sem mít stejně demetní přezdívku jak na bn kde mám m]o[rt tak sem si dal toto smile.gif Mort už tu zabrané bylo nebo mi to aspoň nešlo vytvořit smile.gif
Member
Posts: 9,181
Joined: Apr 9 2007
Gold: 30,797.00
Oct 25 2007 06:31am
Mno, u me to bylo zajimavy. Bylo to nekdy v roce 1999, tehdy jsem delal mapy do Heroes III a znal fandy te hry jen po mailech. Pak me pretahli na Mageo (dneska je to death) a nastal problem s prezdivkou. Pokusy na ID Griffin, Phoenix/Fenix neuspely, stejne jako Crusader. Ano, Firebird nebyl obsazen. No a od ty doby se to se mnou tak nejak tahne no ...
Go Back To České a Slovenské Topic List
1238Next
Closed New Topic New Poll