Posledni dobou je zde malo topicu a prevazujou spamy, tak jsem chtel zalozit trochu spolecensky topic
Tak ja zacnu:
2003, po 3 mesicich, kdy jsem obdrzel svuj prvni PC (a stale ho pouzivam) jsem si koupil d2 (tehdy jeste bez exp) a po par tydnech hrani singla jsem chtel vyzkouset battle net. Pripojoval jsem se na bnet a musel jsem cekat 2 hodiny nez se stahlo Patch (28kbs rychlost...). Nastala situace, kde jsem musel vymyslet jmeno acc, zkousel jsem skoro vsechny "normalni" jmena jako: angel, erik, lord, undead, venom ... ale vzdycky uz tam neco existovalo, tak jsem slozil ty 2 undead a lord dohromady a vznikl acc, (Jako spravny teenager jsem chtel acc name, ktery "nahani" strach ^^)
a co vy?