d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Format Kompu A Zachovanie Povodnych Nastaveni > Jou [n] Help
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Oct 18 2007 11:18pm
Takze cez vikend sa chystam (az zalohujem vsetko mozne a nemozne) naformatovat C:/ a nahodit ciste windoze. Chcel by som ale nejak vyexportovat nastavenia win a hlavne FF aj so zapamatanymi heslami a pass, da so to vobec a ked tak ako?

Dikec wink.gif
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Oct 19 2007 12:17am
vetsinou si staci zkopirovat slozku s cookies
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Oct 19 2007 12:28am
Quote (undead_lord @ Fri, 19 Oct 2007, 08:17)
vetsinou si staci zkopirovat slozku s cookies


k skusim, lokacia tejto zlozky?

Documents and Settings icon_pointr.gif "user" icon_pointr.gif Cookies?

ale tam su vsetky kolacky, mne ide o loginy a hesla na vsetky mozne fora a podobne
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Oct 19 2007 02:10am
Quote (M0f0 @ Fri, 19 Oct 2007, 06:18)
Takze cez vikend sa chystam (az zalohujem vsetko mozne a nemozne) naformatovat C:/ a nahodit ciste windoze. Chcel by som ale nejak vyexportovat nastavenia win a hlavne FF aj so zapamatanymi heslami a pass, da so to vobec a ked tak ako?

Dikec wink.gif


nastaveni win si nijak nevyexportujes, nastaveni win nejspis povazujes drivery, to si musis poshanet sam holt.., co se tyce nastaveni FF, stale neni tak inteligentni, aby toto vse dokazal exportovat, avsak proc exportovat hesla ze... hesla si radsi napis nekam extra na papir nez spolihat na to ze si je nejak preneses tongue.gif
co se tyce cookies, semtam je dobry je taky vymazat.. takze bych bejt tebou si maximalne zazalohoval bookmarky a hesla opsal, jinak se na to vysral.
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Oct 19 2007 02:53am
Quote (unknown_spirit @ Fri, 19 Oct 2007, 10:10)
nastaveni win si nijak nevyexportujes, nastaveni win nejspis povazujes drivery, to si musis poshanet sam holt.., co se tyce nastaveni FF, stale neni tak inteligentni, aby toto vse dokazal exportovat, avsak proc exportovat hesla ze... hesla si radsi napis nekam extra na papir nez spolihat na to ze si je nejak preneses tongue.gif
co se tyce cookies, semtam je dobry je taky vymazat.. takze bych bejt tebou si maximalne zazalohoval bookmarky a hesla opsal, jinak se na to vysral.


lenze ja si vsetky tie hesla nepamatam, na rozdiel od FF, ktory mi ich ponukne aj s prihlasovacim menom predvyplnene, resp. pri clicku na nejaku diskusiu ma tam automaticky prihlasi
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Oct 19 2007 03:14am
Quote (M0f0 @ Fri, Oct 19 2007, 08:53am)
lenze ja si vsetky tie hesla nepamatam, na rozdiel od FF, ktory mi ich ponukne aj s prihlasovacim menom predvyplnene, resp. pri clicku na nejaku diskusiu ma tam automaticky prihlasi


ja si spise nepamatuju dobry stranky ktere jsem navstivil nez hesla. Hesla mam u vsech podobny takze vzdycky se trefim smile.gif
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Oct 19 2007 03:30am
Quote (undead_lord @ Fri, 19 Oct 2007, 11:14)
ja si spise nepamatuju dobry stranky ktere jsem navstivil nez hesla. Hesla mam u vsech podobny takze vzdycky se trefim smile.gif


dobre stranyk je treba bookmarknut, to sa vyexportovat da. na hesla som nasiel toto:

https://addons.mozilla.org/sk/firefox/addon/2848

vyskusam ale az doma, kedze v praci mame IE dry.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Add Reply New Topic New Poll