Quote (Leri @ Thu, Oct 18 2007, 06:26am)
IMO NICE GFX ARTIST

OMG! tak som sa nudil. musite rozoberat moj kokotsky sign? ja viem ze je zly... ale nemienim vyhadzovat fgs za signy co mi nejaky typek spravi...
This post was edited by kvaski_svk on Oct 18 2007 02:34pm